-


Diskusní téma: Pět mých oblíbených vedlejších párů

Datum: 04.10.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: Re: Re: Re: Re: black-lana.webnode.cz

No nevím, já si nemyslím, že je Severus sexy (myslím sebe jako autora, nezaměňovat prosím s nějakou mou postavou. :-D), ale je to fascinující člověk bez ohledu, nebo možná naopak s ohledem na jeho vzhled.
Peter je představený už po zkrysatění, tedy nehezký, plešatý, tlustý a tak vůbec. Jenže to, jak vypadal po deseti letech v krysí podobě přeci nutně neodráží jak vypadal v mládí. Tím samozřejmě neříkám, že je krásný, když si neidealizuji Seva jak bych mohla Petera, jen mi přijde, že to byl prostě jenom obyčejný kluk při těle, kterého Rowla posadila vedle vůdcovsky charismatického Jamese, jenže má nakonec dobré srdce. Frajersky "temného" Siriuse, který je nakonec milujícím kmotrem. A klidného introvertního Remuse s bolestným tajemstvím, kterého každá čtenářka musí za jeho statečné čelení utrpení litovat a milovat. Jak by se chudák Péťa mohl vedle těchto tří vůbec nějak prosadit?
A Filch... noo, prý je v knize popsán jako docela temně a v tomto ohledu přitažlive. To upřímě nevím, na něj si z knihy moc nepamatuji.


Zpět na diskuzi