-


Fórum

Tohle je fórum je takový můj další pokus, jak zapojit čtenáře, do tvorby obsahu mého webu. Chcete-li probrat jakýkoli problém tykající se fanfiction či slashe? Zde je k tomu příležitost.  

V zájmu zachování své upřimné povahy, musím ovšem dodat, že tohle fórum vzniklo také jako místo, kde si my dvě s Lanevrou můžeme popovídat a při tom přehnaně nespamovat někde jinde. 

Vítán je tu samozřejmě každý návštěvník, tedy i ten, který mi chce za něco vynadat. :) 

 

Obsah:

  1. Fórum (Disqus)
  2. Fórum (Webnode)

 

Ještě UPOZORNĚNÍ. Zanecháte-li zde svůj komentář (ať už ve fóru Disqus nebo na Webnode), není špatný nápad následně zanechat v okýnku BlueBoardu zprávu asi tohoto znění: "Na foru je nový příspěvek." Tak si totiž vašeho komentáře mnohem rychleji všimnu.

Chcete-li na něco reagovat a při tom nechcete vstupovat do fóra, použijte můj mail, BlueBoard nebo okénko pro anonymní vzkazy.   


1. Fórum (Disqus)

Chcete-li zde diskutovat, musíte mít buď profil na facebooku nebo se přihlásit. Bohužel, jiná možnost není a ovlivnit to není v mé moci. Pokud vám to nevyhovuje, použijte Webnode fórum. Najdete ho dole pod tímto fórem. Budete-li reagovat na něco v Disqus diskuzi na Webnode, ráda vaši připomínku do Disqus osobně přidám.  


comments powered by Disqus

2. Fórum (Webnode)

Datum: 15.03.2014

Vložil: belldandy

Titulek: -

Nebojte se diskutovat! :)

—————