-


You're only a boy!

06.01.2013 13:14

 

Tématicky k příspěvku o chanu jsem se rozhodla zařadit toto video. Berte to jako chan test: Má pro vás dotyčná píseň v sobě něco dráždivého? A mimojiné, víte, kdo je to "toyboy"? Takyve mě probudila zájem o extravagantní tranvestitivní zpěvačku/zpěváka Divine, interpreta tohoto disko popěvku.

Tahle píseň je samozřejmě ve slash fandomu nerozlučně spjatá zejména se seriálem Queer as Folk. Byla použita ve scéně první Justinovy návštěvy v "loftu" (děkuju Rocio za opravu). Po té, co jsem viděla seriál a tohle video, nemohu nenalézat jistou paralelu mezi vztahem Justina a Briana v QAF a Severuse Snapea a Harryho Pottera ve slashových  příbězích. Každopádně ji osobně považuji za hymnu chan fanfiction.

Tak tady máte Severuse Snapea v roli Briana Kinneyho. Užijte si ho.

 

—————

Zpět


Diskusní téma: You're only a boy!

Datum: 08.01.2013

Vložil: yellow

Titulek: ...

Pro mě taky prostě klasika spojená s QAF. Navíc ta scéna je prostě nezapomenutelná. A i já se musím připojit k Rocie a jejímu názoru, že Gale je prostě víc sexy. Asi si jdu pustit originál. :D

—————

Datum: 09.01.2013

Vložil: belldandy

Titulek: Re: ...

V podstatě je to hezoun. A já na hezouny neletím ... .)

—————

Datum: 09.01.2013

Vložil: yellow

Titulek: Re: Re: ...

Řekla bych to asi takhle. "I just saw the face of God. His name is Brian Kinney."
Ne, znám spoustu hezčích chlapů, mně osobně se líbí taková ta drsná krása. :) Ale ze srovnání Galea a Alana mi jasně vychází Gale. Ne, že by Alan nebyl sexy, to ne. A pro mě by to asi bylo vyrovnanější, kdyby tam měl svoje vlastní vlasy. :)

—————

Datum: 10.01.2013

Vložil: belldandy

Titulek: Re: Re: Re: ...

S Briname si netroufám polemizovat ... :)
Snad jen , že pro mě přeci Snape a Alan nejsou jedna a tatáž osoba. Tedy to nepoměřuji jím.

—————

Datum: 07.01.2013

Vložil: Rocia

Titulek: Díky

za tohle video, neznala jsem ho a je zajímavé :-) Já jen mám tuhle písničku tak spojenou s QAF, že mi automaticky naskakovala scéna z prvního dílu, kde tohle zazní (ona krásná sexy scéna v Brianově bytě...). A nic proti Alanu Rickmanovi, ale Gale je pro mě přece jen víc sexy :-)

—————

Datum: 08.01.2013

Vložil: belldandy

Titulek: Re: Díky

No jo, tak to teda znamená, že ta psínička nebyla na konci epizody? To jsem se zas jednou spletla. Pletu se přořád. :)

—————

Datum: 08.01.2013

Vložil: Rocia

Titulek: Re: Re: Díky


Můžeš se mrknout :-) Minuta 3.37...

https://www.youtube.com/watch?v=BSLl0mjn2FI

—————

Datum: 08.01.2013

Vložil: Rocia

Titulek: Re: Re: Re: Díky

A abych odpověděla na původní otázku - pro mě určitě má ta píseň něco dráždivého, ale asi hlavně proto, že jsem ji dřív neznala a teď mi automaticky spolu s ní naskočí ona scéna z QAF :-)

—————

Datum: 09.01.2013

Vložil: belldandy

Titulek: Re: Re: Re: Re: Díky

To bohužel případnou chan pozitivitu zřejmě zkresluje. Nejspíš to není tak úplně ideální test, protože takovou reakci budou mít mnozí. :)
Z jiné strany jsem vždycky měla tendenci přinutit se své známé (ženy samozřejmě), podívat na QAF jako na test slash pozitivity. Taky si nejsem jistá, jak moc by to fungovalo .... / Ráda bych to zkoušela zejména proto, že mi v hlavě stále visí otázka, jak moc je tato záliba univerzální. Tedy já samozřejmě vím, že ji ani zdaleka všechny se mnou nesdílejí. Jen si říkám, že třeba jen neměly správný (sobě na míru ušitý :)) spouštěč ...

—————

Datum: 12.01.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Díky

Já bych myslím nebrala filmy kde je homosexualita ústředním tématem - ne, nemluvím o pornu - za nějaký test jestli se někomu bude líbit slash. Víš jak to mám já, QAF a LW mě naplňuje nelibostí už jen tím, že je to "o homosexualitě". Zatím co Torchwood, Doctor Who, Buffy, Firefli... nevzpomenu na další seriál, kde je homosexualita vedlejší a kde se prostě takoví pár objeví, jako že se objeví uprostřed úplně jiného děje, se mi líbí víc. Přijde mi to takové přirozenější. Uvolněnější. Takové, jaké chci, aby to bylo i ve skutečnosti, kde lidé řeší jiné problémy než kdo chodí s jakým pohlavím. :-D

—————

Datum: 09.01.2013

Vložil: belldandy

Titulek: Re: Re: Re: Díky

To bylo od tebe ohleduplné, nají t mi to s polskými titulky. :)

—————

Datum: 06.01.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: black-lana.webnode.cz

Co říct? Prostě klasika!

—————