-


Diskusní téma: Ještě jednou ten FF deník

Datum: 15.02.2014

Vložil: Blanch

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: *přišla na návštěvu*

To už je dneska asi jedno :)
Šlo o starý archív harrypotter.fanfiction.net, býval kdysi bílo-fialový a ještě předtím dohněda, pak se teprve udělal nový web, který je zveřejněn dodnes.
Tehdy z něj udělali archív, kde už autoři nemohli svoje věci upravovat a zalogovat se.

No a na svůj web, ačkoliv pořád funguje, se už taky nemůžu dostat. Zbláznil se mi systém a nedostanu se tam, takže s tím taky nic neudělám.
Jsou staré povídky, na které nejsem hrdá a které jsem stáhla, v podstatě nikde zveřejněné nejsou, ale na ff deníku bohužel ano. A když si člověk čte o své debilitě k povídce, kterou psal v roce 2002, fakt ho to trochu zamrzí. Já logicky vím, že za dvanáct let se toho stalo hodně, ale ti čtenáři tam ne.
Jinak co se týče mého názoru - to, že autor chce, aby jeho tvorba a účet byli z deníku staženy - je naprosto normální a pokud mu to oni neumožní, je to už protizákonné. Autor sám jediný může dát povolení, co se s jeho tvorbou může dít. Takže neochota vyhovět, je nejen nemorální, ale protizákonná. Je fakt, že na poli ff tohle fakt nikdo řešit nebude, ale jde o princip.


Zpět na diskuzi