-


"Fandom maže jasné hranice mezi mediálním producentem a jeho divákem, neboť každý divák se může podílet na vytváření nových uměleckých děl"  

Henry Jenkins

Tento web by měl být něčím jako mým veřejně přístupným zápisníkem, do kterého si zapisuji vše, co mě napadá při čtení slashe, ať už je to u monitoru počítače nebo nad textem z tiskárny. Pojednává o slashi, fanfikcích, fanartu, fanvideích a dalších příbuzných tématech.

Slash čtu od října minulého roku. To je popravdě krátká doba na to, abych si mohla myslet, že mohu někoho druhého poučovat. Jenže mám tendenci spřádat všelijaké teorie nad věcmi, co mě zrovna zajímají a zrovna teď je to slash. Své poznatky, dojmy a názory sice zapisuji zejména sama pro sebe, ale přiznávám, že když už jednou něco napíšu, jsem ráda, když si to někdo jiný přečte. Bohužel mám také sklony k tomu dělat předčasné závěry. Alespoň to tvrdí můj muž a já bych mu věřila - on mě dobře zná. Slibuji, že zkusím být k sobě trochu kritická a že dám na kritiku druhých, pokud to nebude v zásadním rozporu s mým vlastním přesvědčením.

Vzhledem k výše napsanému  bych nejraději vedla tento web jako rozpravu s ostatními lidmi, které podobné otázky zajímají. Když už ne já, někdo druhý třeba přijde s něčím rozumným. Proto, máte-li mi k čemukoli co říci, prosím, řekněte to. Zjistíte-li, že jsem  udělala chybu, prosím, opravte mě. Přece mě nenecháte v omylu na věky. Máte-li na něco odlišný názor, prosím, rozdělte se o něj. Doznávám, že občas dokáži zatvrzele trvat na svém, nicméně věřím, že mám skutečnou snahu dobrat se něčeho smysluplného. Pokud jde o mě, jsem alespoň pevně přesvědčená, že nikoho nebudu urážet a vás prosím o totéž.

O slashi píšu z podobných důvodů, proč ho jiní lidé čtou nebo píší. Prostě mě to baví. Existuje ještě jiný důvod? Počítám s tím, že vydržím psát asi tak rok a pak vše nechám volně přístupné a bude doufat, že možná - třeba jen náhodou - tu pro sebe někdo objeví něco užitečného. Pokud se tak stane, pak to zřejmě mělo smysl.

belldandy, říjen 2012

 

Nastal konec mého aktivního psaní, občasné návraty ale vůbec nevylučuji. O trochu podrobněji zde.  

belldandy, leden 2014

 


Nejnovější články na tomto webu + štítky:  ZDE

 

                  


                                     Doporučené weby:

fanfiction

OTW
slash / yaoi
fanart
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ZPRÁVY:

Datum: 19.09.2020

Vložil: Michaeldeece

Titulek: события россии мира

Приветствую! Класный у вас сайт!
Нашёл инфу в сети:
https://energynews.su/30002-v-afganistane-soldat-nato-pogib-pri-napadenii-na-patrul-koalicii-voennyy-obozrevatel.html [b] В Афганистане солдат НАТО погиб при нападении на патруль коалиции - Военный Обозреватель [/b]
https://energynews.su/5212-rf-v-yanvare-uvelichila-eksport-gaza-v-dalnee-zarubezhe-na-155.html
новости ядерной энергетики https://energynews.su/energetika/
Ещё много всего нашел тут: [b] информационные технологии данные [/b] https://energynews.su/

—————

Datum: 19.09.2020

Vložil: MSNYCFursera

Titulek: Home cleaning midtown west Wonderful! How cool it turned out!

The cleansing company executes cleansing of areas of numerous sizes as well as arrangements.

The business's specialists supply cleansing with the help of modern-day technologies, have special devices, and also have actually accredited cleaning agents in their toolbox. In addition to the above advantages, glass of wines supply: favorable rates; cleansing in a short time; excellent quality results; more than 100 favorable reviews. Cleaning up workplaces will help maintain your work environment in order for the most productive work. Any kind of company is incredibly essential environment in the team. Cleansing services that can be purchased cheaply now can aid to arrange it and supply a comfortable room for labor.

If needed, we leave cleaning the kitchen area 2-3 hrs after placing the order. You obtain cleansing asap.

We supply expert [url=https://maidservicenyc.pro/]maids services[/url] for personal clients. Using European devices and also accredited tools, we achieve optimal outcomes and also give cleaning quickly.

We offer discount rates for those who utilize the service for the first time, in addition to positive regards to collaboration for routine customers.

Our pleasant team supplies you to get acquainted with favorable terms of collaboration for corporate clients. We properly approach our tasks, tidy using expert cleansing products and also specialized equipment. Our staff members are educated, have medical publications and also recognize with the nuances of eliminating complex and also hard-to-remove dirt from surfaces.

We give top quality cleaning for huge enterprises as well as small firms of various instructions, with a discount of as much as 25%.

—————

Datum: 19.09.2020

Vložil: Jamesbab

Titulek: Полезные сайты которые помогут решить все сложные вопросы


Переходите по ссылке: <a href="https://hydraruzxnpew4af.com" title="как зайти на гидру с андроида">как зайти на гидру с андроида</a> - и бросайте употреблять разные гадости не губите свое здоровье.

—————

Datum: 19.09.2020

Vložil: GeorgeGorge

Titulek: Познавательная фотоподборка

Привет всем!
Нашел познавательную фотоподборку на этом сайте: https://watafak.ru :
[url=https://watafak.ru/gifki-gif-animacii/]видео анимация[/url] http gif
[url=https://watafak.ru/interesnoe/]интересное про интернет[/url] что интересного делать в интернете
https://watafak.ru/interesnoe/14776-sudnaya-noch-v-nyu-yorke.html [b] Судная ночь в Нью-Йорке [/b]
[url=https://watafak.ru/foto-prikoly-interesnoe/1617-aeromobil.html] Аэромобиль [/url] [b] Аэромобиль Словацкая компания Aeromobil сделала летающий автомобиль реальностью. Дебют летающей машины состоялся в Вене [/b]
https://watafak.ru/foto-prikoly-interesnoe/8437-25-samyh-populyarnyh-krossoverov-v-mire.html

—————

Datum: 19.09.2020

Vložil: Josephalbuh

Titulek: мультфильмы смотреть бесплатно в хорошем качестве сборники

Здравствуйте! прикольный у вас сайт!
Нашел класную базу кино: [url=https://kinoserialtv.net/]лучшие сериалы торрент скачать бесплатно[/url]
Здесь: ужасы самые страшные в хорошем качестве бесплатно https://kinoserialtv.net/uzhasy/ рейтинг 2020
Здесь: Лучшие новинки кино 2019 в хорошем качестве hd https://kinoserialtv.net/novinki/ рейтинг 2019
Тут: [url=https://kinoserialtv.net/priklyucheniya/]приключения онлайн бесплатно в хорошем качестве[/url] смотреть время приключений в хорошем качестве список 2019
Здесь: https://kinoserialtv.net/10957-walt-disney-otmenila-premeru-nelyudey.html Walt Disney отменила премьеру "Нелюдей"
Здесь: Натали Портман и дочь Джонни Деппа заговорят с призраками [url=https://kinoserialtv.net/7954-natali-portman-i-doch-dzhonni-deppa-zagovoryat-s-prizrakami.html] Натали Портман и дочь Джонни Деппа заговорят с призраками [/url]

—————

Datum: 19.09.2020

Vložil: RobertPoedo

Titulek: supplements for ed

amoxicillin 500mg over the counter <a href=" https://amoxil1000.com/# ">order amoxicillin online no prescription</a> amoxicillin 500mg prescription https://amoxil1000.com/ amoxicillin 500 mg without prescription [url=https://amoxil1000.com/#]amoxicillin cost australia[/url] amoxicillin online canada

—————

Datum: 18.09.2020

Vložil: Carken

Titulek: Smaltovane koupele v Podolsku

[url=https://megaremont.pro/podolsk-restavratsiya-vann/emalirovka]Ceny smaltovanych lazni v Podolsku[/url]

—————

Datum: 18.09.2020

Vložil: Timothyreisk

Titulek: Удивительная фотоподборка

Всем привет!
Нашел интересные фотоподборки на этом сайте: https://agentmdk.ru :
[url=https://agentmdk.ru/architecture/]готическая архитектура[/url] архитектура города
круто ру авто https://agentmdk.ru/cars/
https://agentmdk.ru/foto-prikoly-interesnoe/4519-10-samyh-interesnyh-fleshmobov-so-vsego-mira.html 10 самых интересных флешмобов со всего мира
Акварельная живопись Джозефа Збуквича [url=https://agentmdk.ru/foto-prikoly-interesnoe/8816-akvarelnaya-zhivopis-dzhozefa-zbukvicha.html] Акварельная живопись Джозефа Збуквича [/url]
https://agentmdk.ru/interesnoe/12537-vibrator-za-million-evro.html

—————

Datum: 16.09.2020

Vložil: Davidertet

Titulek: Hello jubilant

Chuffed to aid your unfledged post.
Nice info on newbie and some fitting hacks to pro users.
You can keep one's eyes open for more on https://tierglueck.eu

—————

Datum: 15.09.2020

Vložil: ecopycle

Titulek: Выгодно производим Септик для дома цена с установкой

[b][url=https://eco-corporation.ru]Автономная канализация цена под ключ[/url][/b]

Высококачественное сопровождение
Для вас мы предлагаем высококлассные сервис по монтажу автономной канализации под ключ, владеем исключительной методикой и частным подходом к работе.
Всем известно, что профессионализм - это сегодня наиболее важное
Обеспечиваем лучший завершающий результат
Большой уровень производства септиков

—————