-


Diskusní téma: Mpreg neboli Male pregnancy

Datum: 11.03.2013

Vložil: Elinor https://www.elinor.mablog.eu

Titulek: Malá poznámka

2 Belldandy: Základní problém s mpreg se dá popsat jednoduše – jak, sakra, jak se stalo, že ten chlap je v jiném stavu? Protože, popravdě řečeno, mě nenapadá jiný způsob, než že jedna z postav změnila pohlaví. Alternativou by bylo vykuchání vajíčka a naplnění ho genetickým materiálem těch dvou, ale, upřímně, tohle není těhotenství.
Problém pera a kočky mi přijde, upřímně řečeno, jako sakra velký problém a v praxi bych si uměla spíš představit vykouzlení porodních cest u muže. Jenže v mpreg, s kterým jsem se kdy setkala, probíhá mužské těhotenství povětšinou jako neplánované početí. Takže buď jsou to všechno hermafrodité, nebo... nebo nevím.

2 Lanevra: pokud chápu dobře, při té přeměně ve zvíře se čaroděj mění v jedince jiného druhu, ale stejného pohlaví. Nevím, jak přesně by to mohlo být třeba u kouzelnice měnící se v žábu či rybu, protože některé druhy jsou schopny v případě absence samců změnit samici pohlaví, nebo v nějakého hermafrodita typu hlemýžď, ale proměny zpravidla zůstávají u savců/ptáků a tam je to vcelku jasné.


Zpět na diskuzi