-


Diskusní téma: Anastasia Mantihora

Datum: 14.03.2016

Vložil: Cora

Titulek: Re: Re: Díky

Musela jsem se zamyslet; trvalo to dlouho a výstup extra světoborný nejni teda. Přišla jsem na to, že ona prostě opravdu moc hezky kreslí :). Je toho víc. Líbí se mi, že nemaluje Snapea krásného (vyjma těch několika kreseb, kdy vyloženě kopírovala vizáž Rickmana s Radcliffem); tedy alespoň já ho krásného v jejích obrázcích nevidím. Nepokouší se mu zmenšovat a rovnat nos, kadeřit a odmašťovat vlasy nebo mírnit jeho vychrtlost. V drtivé míře má položené ruce Snape na Potterovi, ne naopak. Málokdy se Severus usmívá, a když už, jen se mu trochu zvlní rty. Často volí tmavé – nebo relativně tmavé - pozadí. Šetří s nahotou; když už je holá kůže vidět, může na tom potom člověk oči nechat. A taky se nebere zas až tak vážně a občas si i zablbne :) Nejvíc, pokud bych měla volit, se mi od ní líbí Bittersweet, Scars a I've come to play with fire. Tyhle 3 kresby jsou podle mě na Snarry fanartovém poli jedny z nejlepších vůbec. Naopak velmi nepřesvědčivý a nepříjemně „nerealistický“ je pro mě třeba (fanoušky oblíbený) That orange day.
Těch „5 nejlepších“ jsem jen tak plácla :). Jednoznačně výborný je ale Zjackt; toho tedy vypíchnout musím. Jednu jeho ilustraci k Tea Series (má jich víc) osobně považuju za nejlepší Snarry kresbu vůbec – tmavý, nevábný a studený kout, dominantní Severus povalující Harryho a špendlící mu paže na cihlovou zeď, obličeje schované jeden do druhého… úžasné. Potom se mi líbí obrázky od kissyushky, Umino-aka-Morskayy, nádherné kresby má Vizen, dobrých je těch něco HP fandomových od night stalker13… je toho dost a Merlin za to zaplať :)


Zpět na diskuzi