-


Diskusní téma: FanPolis

Datum: 05.08.2014

Vložil: belldandy

Titulek: Re: Re: Re: Re: ...

Patoložce nemohu než poděkovat, jak za slovní, tak za přímou podporu. Mám dojem, že nás snad vůbec nikdo jiný nepodpořil tak rychle a rozhodně jako právě ty. Takže moc děkujeme. :)

Nu, já to vidím tak, že pokud se máme uchytit, musíme být nějakým způsobem užiteční. O tom, zda jsme někomu dost užiteční stále uvažuji. Já takové informace vyhledávám, ale hledají je i nějací ostatní lidé? A jejich dost?

Ono je kupříkladu jasné, že FFdeník také není zcela širá platforma pro všechno, ale ... po pravdě ... kdybychom se usadili aspoň tak pevně jako on .. to bych byla vážně moc spokojená. :)

Musím říct, že Fanpolis tak trochu dělám proto, že mám pocit, že FFdeník podchycuje jen samotné povídky, ale pro jiné informace tam není prostor. A pak mám taky dojem, že k FFdeníku má, díky té nutnosti hodnotit povídky čísly, spousta lidí dost negativní vztah. Tohle na FanPolis odpadá. U nás je nejen možné, ale přímo správné šířit informace bez jakéhokoli osobního hodnocení.

Ještě jednou díky za podpodru.

Nu, nakonec to nejhorší, co se může stát, že na FanPolis zůstanou viset informace, které tam my a ostatní lidé dosud napsali, ale dál se už rozvíjet nebude. Jsou na světě horší osudy. Pravda je, že ráda bych věřila v trochu víc. :)


Zpět na diskuzi