-


Diskusní téma: Seme/uke

Datum: 10.10.2014

Vložil: belldandy

Titulek: Re: Re: Jak to vidí pes :-)

Ahoj Psisko, napřed prostě musím zmínit, jak si vážím návštěvy takové osobnosti, jakou jsi (přes svou opozici k nim - nebo možná právě proto :)) pro svět yaoi a slash povídek, ty. Jsem si tak nějak jistá, že o BDSM vztazích víš víc než já, takže ti s jistotou nebudu oponovat. :)

Takže na oplátku mám jen pár postřehů.

Troufnu si podotknout, že bohužel ne všichni kunsthistorici jsou vyrovnané osobnosti. Zrovna to si totiž, myslím, mohu dovolit tvrdit s jistotou. :) Ale docela chápu, že je pěkné si právě takového kunsthistorika představovat. :P

Při tvé poznámce, že subík může do značné míry ovládat semeho, se mi, nevím nakolik oprávněně, vybavila Dahačina novelka "Jedno malé...". Já mám totiž tuhle Dahačinu "maličkost" vážně moc ráda. Je pěkná v tom, jak dokáže vylíčit BDSM poměr jako idylický a harmonický vztah, a pak také právě proto, že v ní jsou ty dvě "nerovné" role, pro někoho možná paradoxně, vlastně vyrovnané. Ten její klučík si dokáže na svém pánovi opravdu prosadit (možná spíš vytrucovat a vynucovat :)) svou MINIMÁLNĚ na těch vyrovnaných padesát procent. :) Aspoň mně to tak připadá.

A když píšeš, že tvůj seme bývá zpravidla čtyřicátník nebo padesátník, tak musím podotknout, že já měla zatím spíš dojem, že v tvých příbězích bývá častěji uke čtyřicátník nebo padesátník. Tak nevím, jsem mimo? :)

Mně totiž právě tohle na nich přišlo jako možná ten nejzajímavější fakt. Ono je to totiž v takových příbězích, přes těch pár vyjímek, co existují, pořád celkem neobvyklé. A takový vztah mi přišel z podstaty věci vyrovnaný, protože se v nich dobrovolně zdává nadvlády někdo zkušenější, ale ta jeho převaha zůstává tak nějak znát. :)

Co říct na závěr? Snad bych ti popřála hodně té svobody někoho se ze všech sil držet. :)


Zpět na diskuzi