-


Diskusní téma: Pět mých oblíbených vedlejších párů

Datum: 07.10.2013

Vložil: Rocia

Titulek: Díky za článek :-)

Stejně jako tobě se mi velice líbili Draco a Charlie v KM. A jsem asi kapku úchylná, ale miluju dvojčata (Fred a George), když jsou spolu nebo případně ještě s někým třetím, třeba s Harrym :-) Viz třeba Pretty Kitty... A stejně tak pro mě prostě patří k sobě Remus a Sirius, proto jsem je taky využila ve Spřízněni kletbou :-). Ale je zajímavé, že mě RL/SB většinou až tak nebaví jako hlavní pár, spíš právě jako ten vedlejší - třeba jako Harryho náhradní rodiče... I když pár dobrých věcí RL/SB jsem četla - např. It Was Only a Kiss! nebo Casting Moonshadows. Nebo ještě The Pet - příběh, kde vlkodlaci nemají žádná práva a Sirius dostane Remuse jako domácí zvířátko - je to ale v zásadě sladký příběh :-) A co se týče Harryho/Draca, poprvé jsem je jako vedlejší pár zaznamenala v Problem with the Purity - četla jsem to jako HG/SS a nějak mi právě tenkrát došlo, že bych si vlastně docela zkusila přečíst i slash - takže památný moment :-)
Je to sice všechno v AJ, ale zájemcům o uvedené páry by se zmíněné povídky mohly líbit - odkazy najdou i na mých stránkách, ale v podstatě jsou všechny z Fanfiction.net :-)


Zpět na diskuzi