-


Diskusní téma: Pět mých oblíbených vedlejších párů

Datum: 04.10.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: Re: Re: black-lana.webnode.cz

Zajímavá asociace a pravdivá. Tož já v tom spíš vidím ty Brumbálovi citronové bonbony. Nemůžu za to, ale stejně mám pořád dojem, že by měl být Albus na mladší. :-D Asi je tam prostě to nutkání nechat nějakého mladého chlapce zneužívat starým mužem, aneb proč vlastně že to čtu to snarry...? :-D
Ale jinak... ono to tak skutečně bude, myslím tím jak ty to říkáš. I vzhledově si byli celkem podobní, myslím Grindu a Toma.

Což o to, představit nebo o tom číst, OK, ale není to prostě ten pár, co by mi běžel hlavou běžně. Právě tam mi spíš leží ten Petr se Severusem, jako dvě zmarné duše zbabělců, co se nenávidí a přesto se k sobě hodí. Tam není žádné hrdinství, víš?
Ve snarry máš hrdinného Pottera. U SS/RL, je tam prakticky vždy chápaví Remus. U SS/SB je tam alespoň vtipný Sirius. U SS/LM je vznešený Lucius. U Snamione, je laskavá Hermiona... Prostě tolik párů, kde je Severus postaven proti člověku, který je nějak dobrý nebo přitažliví; statečný, laskaví, trpěliví, krásný, roztomilí... U Petra to není. Tam jsou jenom dva oškliví zbabělci neschopní se vzájemně díky své sebestřednosti a zbabělosti milovat. Hmm, myslím, že je to něco podobného, jak Severus/Filch.


Zpět na diskuzi