-


Diskusní téma: Pět mých oblíbených vedlejších párů

Datum: 04.10.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: black-lana.webnode.cz

Mockrát děkuji (děkujeme) za dárek. :-) Líbí se mi, protože mě opravdu zajímalo, jaké máš ráda vedlejší páry a proto mě to skutečně potěšilo. Dokonce dvojnásob, jelikož mi to i zvedlo náladu v mé strašné chrchlavosti. :-D Ještě jednou děkuji.


:-D Kámen a draci v něm, ano to, je také můj oblíbený vedlejší pár. Ty konotace s Dracem jsou opravdu hodně zřetelné, až tedy na to, že Draco vlastně nemá moc povahu jako draci, je to podstatně větší zbabělec.

Což o to, já ti to neberu, že jsi přišla na pár Severus/Albus až v Klíči. Jsem si jistá, že to mnozí, až na ty, co Klíč nečetli a přesto si k nim ten pár našel cestu. ;-) Jinak ale další úžasný pár s Albusem, a logický navíc a to v mnoha ohledech, je Albus/Tom. Jednou bych chtěla napsat něco na ně dva, buď o nešťastné Albusově lásce, kvůli které začal Toma nenávidět a nebo o Tomovi, který chce Albuse zničit, protože ho v dětství zneužíval.

Páry s Peterem mi nevadí, jen zrovna s Ronem si ho představit nedokážu, to spíš daleko víc se Severusem, který se k němu tak nějak... taky hodí. :-)

Draco/Neville je přitažliví pár. Ono je prostě úžasné párovat pravé Nebelvíry a pravé Zmijozeli. Všechny ty jejich nedorozumění, neschopnost pochopit jednání a smýšlení druhého, které je tomu vlastnímu tak vzdálené....


Zpět na diskuzi