-


Diskusní téma: Lanevra

Datum: 04.10.2013

Vložil: belldandy

Titulek: Re: black-lana.webnode.cz

Musím tu napsat, že ten dárek vlastně není jen ode mně.

Třeba fialka dodala ty ukázky z Buffy povídek a velmi vehementně mi vymlouvala tu pasáž o milostných vyznáních. Přemýšlím, jestli ti ten mail neposlat, protože to, co mi napsala si sice já za klobouček nedám, ale ty by jsi si to tam klidně dát mohla.

Mimojiné mi také fialka napsala, cituji: "Lanevra + cca 5 dalších (autorů) mě přimělo k tomu, že jsem si vůbec začala všímat, kdo ty povídky píše".

Adelaine měla k textu mnoho konstruktivních připomínek, které jsem do textu zapracovala a tuhle větu jsem jí přímo ukradla: "Co ji možná chybí jinde, dokonale vynahrazuje promyšleností a logičností světa, do kterého své příběhy zasazuje."

A Benny je příliš hodná, aby mi něco kritizovala, za to však pro článek Pět mých nejoblíbenějších vedlejších párů, prošla celý svůj čtenářský deník a zapojila do hledání i další osoby, jen aby pro tebe našla nějaké příklady. Jo, a s těmi páry mi radila také Adelaine a Assez.

To vše píšu, aby jsi věděla, že na tebe myslí hodně lidí, kteří by ti rádi něčím udělali radost. Kdyby už ne ty články, tak třeba tahle informace tě potěší. :)


Zpět na diskuzi