-


Diskusní téma: Chrastění Malloryho řetězů

Datum: 20.09.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: romantismus

Neboj, nedotkla, jen uvažuji, jak moc mě za to budeš kamenovat ve Veritas. :-D :-D

Ne, to není že bys musela být tázána a jinak nemluvit, tak jsem to nemyslela. Jen mi naopak vyznělo, že jak si začala tím, že o něm se nechceš vyjadřovat, jako že se ti o něm nechtělo mluvit. ;-)

No právě! Jenže FFDeník o tom není a k tomuto účelu nebyl založen! Ne primárně, vznikl protože lidé měli stohy odkazů na povídky porozházené po počítači a nevěděli co je co. Protože si posílali odkazy přes emaily ať už šlo o chválu na tu povídku nebo naopak kritiku. Od toho vznikl FFDeník! Jestli neumíš kritizovat; nevadí. Používej ho k tomu účelu, že si tam zadáš povídky, co jsi už četla, co máš rozečtené nebo co by sis chtěla přečíst. Třeba se ti pak nestane - no asi stane tak jako tak - že bys na nějakou zapomněla. A když už, tak si tam u kapitolovek může i přidat link přímo na poslední dočtenou kapitolu nebo na kapitolu, co chceš číst a nemusíš si to pamatovat. ;-)
Naopak si myslím, že méně kritický komentátor by tam byl dobrý. Nebo spíš tak zdravě kritický co na povídkách nevidí jen vady a nechce, aby se mu vpasovali do přesné představy. Viz právě to tvoje, že se tí líbí Strom poznání.
Jinak, ten by se mi možná taky líbil, ostatně u Kamene jsem přehlédla také hromadu věcí, co se mi nelíbili (v první řadě Severusův vzhled), ale Potter mě tam tak moc iritoval, že jsem ho nemohla dočíst.

:-D +směje se na celé kolo+ Přesně to je ono! Roztomilé kecání těch dvou po sexu. Napiš na to alespoň PWP jednorázovku. :-D To by stálo za to.
Problémy s erekcí jsem zatím četla jen u toho překladu u Rocii (belldandy, pomoc, jak se jmenoval?), ale to byla vyloženě homoristická povídka. Zajímavé to ale bylo, o tom žádná... :-D


Zpět na diskuzi