-


Diskusní téma: Chrastění Malloryho řetězů

Datum: 20.09.2013

Vložil: xinef

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: romantismus

Ach, to jsem se nechtěla dotknout. Já nejsem fanda ST, tak mě nenapadlo, že tady je to samé. Možná je má mysl až příliš jednoduchá, aby pochopila propracovanost jiných myslí. :) PS: Kdysi jsem na ST koukala v TV. Protože si pamatuji pouze kapitána Kirka, usuzuji, že ten na mě udělal asi největší dojem.

Dobrá, příště mluvit nebudu. Vím, že jsem nebyla tázaná. Zjistila jsem, že na ffdeník nepatřím, protože nejsem kritik. Neumím psát kritiku, konkrétně něco vytýkat a jasně formulovat své myšlenky a názory, často mám z díla rozporuplné pocity, že ani nevím pořádně co napsat. Však víš, s žádným dílem nejsem na 100 % spokojená. :)
Tohle tě ale bude zajímat a asi tě to nadzvedne. Mě se totiž líbil Strom poznání. :D Ne, je tam spousta věcí, co se mi nelíbila, ale taky tam byly části, které mi zase přišly dobré.

Oj, tak to by bylo zajímavé, kdyby zrovna mě někdo stopovat po netu. Absurdní představa. Belldandy má docela zajímavé stránky a tipy, takže když nebudu vědět, co číst, tady lze najít inspiraci. Sama si nic nedokážu vyhledat. U doporučení je jistota, že to bude mít určitou kvalitu. Četla jsem i něco od Styx, Kámen manželství, EK, Strom poznání, teď Tiru Nog, Zachraňte Draca Malfoye, nedočetla Rok jako žádný jiný. No, nemůžu číst víc věcí najednou, protože je v tom pak velký guláš, proto jsem asi jaksi pozapomněla na poslední jmenovanou povídku. Prostě přečtu téměř vše. I kvůli nějaké inspiraci a vstřebání dojmů a poznatků.

Hmm, možná by se opravdu hodilo něco říct po dobrém sexu. Víc než „dobrou“. I když někdy je lepší radši příliš nemluvit. Člověk něco plácne a hned je z toho hádka.
H: Dneska to bylo úžasný.
S: A jindy jako ne?
H: Tak jsem to nemyslel.
S: Ale vyznělo to tak. Poslouchám. Co konkrétně se ti nelíbí?
H: (váhá) No, možná bys nemusel tolik*** a taky bys mohl***
S: (vstává z postele a naštvaný odchází)

I to tvoje je dost dobrý. Život přináší spoustu takových trapných situací. A taky ve své podstatě vlastně legračních až absurdních. Jenom v povídkách to vypadá jaksi ideálně a romanticky. Sex je vždycky dobrý. Nikdy se nestane, že by byl někdo nespokojený. Docela by mě zajímalo, jak by to vypadalo, kdyby se někomu ne a ne postavit. Fakt si myslím, že někdy je člověk pod takovým tlakem, že se nedokáže dostatečně uvolnit, aby…

Ale ta dnešní hudba není tak stylová jako tehdejší. :D


Zpět na diskuzi