-


Diskusní téma: Chrastění Malloryho řetězů

Datum: 20.09.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: romantismus

Sakra! Ubohé NN, NV a ostatně i Veritas. :-D (Ještě že ty nečteš ST a já nepíšu ST. To bychom se na téma mentálních světů, mentálních bariér a telepatie spolu porvali na nože a lžíce. :-D)

Jinak já nepotřebovala, abys o něm mluvila, jen mně zajímalo, jestli ho vůbec znáš. Jak nejsi na ffdeníku, tak mám ještě menší přehled o tom, co bys mohla znát a co ne. Rozuměno; nechodím po všech stránkách a nehledám tvoje komentáře. Jen mě zajímá o čem s tebou mohu z ff konkrétně mluvit. ;-)

Málo a jsou to často ti nejhlasitější, ale víš co jsem už u sebe psala; chlap co je na chlapy, chlap co je gay a slečinka. :-D Tři kategorie homosexuálů. A pozor! Dá se to aplikovat i na ženské. Holka, co spí s holkama, lesba od pohledu a "Co? To je holka?" :-D :-D :-D

Noo, pravda, dlouhé debaty jsou trochu debilní, na druhou stranu, pokud chceš dát trochu romantiky, je to hloupé nechat je říct.
H: Bylo to super...
S: Jo, ušlo to... dobrou +otočí se na bok+
H: Dobrou +zamručí dotčeně a otočí se na druhý bok+.
:-D ne, dobře, beru zpět, je to rozkošná situace.

Ano, je to velká škoda, že dneska už lidé takoví nejsou. Já třeba chodím na koncerty Asonance. Je to folková hudební skupina zaměřující se na irsko-českou hudbu. Jsou to písničky, které přímo vybízejí ke zpěvu a k tanci a přitom na těch koncertech jsou šedesátníci s perlami na krku a kostýmku jako kdyby šli do divadla na operu. Je to smutný pohled a trapná situace, když jsem jedna ze tří hlasů v sále, které zpívají, když zpívat dokonce mají.


Haha! Přesně tak jsem to myslela, jen to jinak podala. :-D Prostě v tom zaznívá také něco přirozeně lidsky ješitného a sobeckého.

Ano, všechny popkulturný styly jako emo prý pochází z hudby. Noo, nevím nezdá se mi, že by to tak skutečně bylo, spíš se do toho snaží někdo vtlačit.
:-D Počkej a to se dneska nedělá, že se oblečou do roury a trhají sebou na parketu pod vlivem extáze?


Zpět na diskuzi