-


Diskusní téma: Chrastění Malloryho řetězů

Datum: 20.09.2013

Vložil: xinef

Titulek: Re: Re: romantismus

Já ráda vidím Severuse trpět, hodně trpět. Myslím si, že u tebe trpí dostatečně. Třeba to dítě, o které vůbec nestál. Copak mu to zpočátku nepřišlo jako za trest? :) A neměl pocit, že Nevilla mu osud zavál taky jako trest?

Ano, Tiru jsem už v zájmu rozšíření obzorů taky začala číst. Já sbaštím úplně vše. Jinak jsem ale strašně nevděčný čtenář. Nejsem totiž plně spokojená se žádným zpracováním snarry. Jakože ano, přečtu to, ale měřítko je pro mě to, co bych se rozhodla číst podruhé. Zatím jsem takovou povídku nenašla. :D
U Tiry je tak nějak za moc velikého chudáčka, a to on by se do takové role nestylizoval. On neukazuje svoje slabosti a snaží se působit nad věcí. To chce nějakou rovnováhu mezi tím silným a slabým Severusem. :) Aby to byl povětšinu času ten Severus, kterého známe, ale sem tam by odhalil i nějakou slabůstku. Nemyslím si, že je jedno nebo druhé. Není ani ten chudáček, který skuhrá, že ho nikdo nemá rád, ani ten silný, co je mu úplně fuk, že ho všichni nenávidí. Něco mezi tím.

:D Ano, Severusovi stačí, že je Potter docela obstojný chlap s funkčním vybavením. Btw. chlapi asi tolik nekecají, takže by se měly autorky vyvarovat sáhodlouhým rozhovorům na téma láska a vztah mezi oběma partnery. Chlapi nic z toho neřeší, prostě jednají. Láska se nevyznává, ale dokazuje. Když s ním pravidelně spím a snáším ho i jinde ve svém bytě než v posteli, tak ho asi miluju,ne? To musí pochopit i idiot.

Och a nestačím se divit, jak jsi vzdělaná. Tu písničku o Marišce také znám. Proklatý Šlágr. Chápu, proč ho starší generace ráda poslouchá, ale… pro mě ne. Ale když to hrají na yamahy a korgy jako Duo Yamaha, dá se to snést, je to lepší než dechové nástroje a zní to moderněji.

Muži sice mohou rádi dobývat, co se jeví nedostupné, ale… podle čeho se rozhodne, že toto území dobude? Řekne si, ta holka je sice ošklivá, nic o ní nevím, ale třeba to je chytrá a oddaná žena (což mu nikdo nezaručí a je to tedy krok do neznáma)? Anebo bude uvažovat: ta holka je pěkná, když nebude chytrá, mám záruku, že bude aspoň hezká. Tak si s ní užiju, každý mě pochválí, jakou kočku jsem si namluvil a pak jí dám vale.

Máš pravdu, nutíš mě teď nad tím přemýšlet. Možná na tom něco bude, že si člověk náhle uvědomí, že po tom druhém kouká. Najednou si řekne, asi se mi líbí, proboha, já jsem se asi zamiloval! Přiznám se, že ve 3. ročníku SŠ jsem si uvědomila, že se mi líbí spolužák, který tam se mnou chodil už tři roky! To je vlastně zajímavé, že si ho dřív nevšiml. :D Takže možná je to u snarry docela možné, ale způsobem: proč já mám potřebu na toho Severuse pořád koukat? Proboha, vždyť mi přijde atraktivní! Zatraceně, že bych byl do něj zamilovaný?

Proč by mu mělo záležet na tom, zda ho někdo opustí? No, třeba že investoval čas a své city do něčeho, co nakonec krachlo. Rozchod vždycky bolí. A pak by to byl další hřebíček do vitríny toho, co ve svém životě nezvládl a v čem selhal.

:D :D Severus jako emař. Nevím, co jsou emaři zač. Mám málo vstupních informací a nerada bych někoho předčasně soudila. Třeba má jejich „hnutí“ (nevím, jak to správně nazvat) nějaké i zajímavé myšlenky a vyznání, než sebepoškozování a sebevraždy.


Zpět na diskuzi