-


Diskusní téma: Chrastění Malloryho řetězů

Datum: 20.09.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: Re: romantismus

Sakra, když máš ráda zlomeného Severuse, co vůbec hledáš u mě na stránkách? :-D :-D :-D Jdi si číst Tiru! (ne, to je samozřejmě jenom sranda, aby bylo jasné. ;-))

Ono je celkem snadné co vidí Snape na Potterovi. Nemusí za tím člověk hledat lásku, dobrodružnou povahu, milé chování, zábavnost nebo další pitomosti. Pokud uděláme ze Snape gay, tak stačí Pottera zavčas svléct a postavit ho před Severuse. Tím je problém, co vidí Snape na Potterovi rázem vyřešen. A držkování dotyčného pana Pottera zase řešíme zavčas umístěným roubíkem nebo penisem. :-D Jak prosté, milí Watsone! :-D
Co vidí Potter na Snapeovi, to už je podstatně větší oříšek. Když ze Severuse neuděláme krasavce, tak... vlastně těžko říct co na něm může vidět pěkného. Tělo nic moc, povaha nic moc, vlasy mastné, zuby křivé, možná je to jako písnička o Marišce: Očko mala len jedno, aj na tom mala belmo, vlasy malá sivé, nohy mala krivé, zuba ani jednoho. (https://www.youtube.com/watch?v=jhF4bmxYohs) :-D Ne, zase trochu vážně na toto téma; spojím otázku co vidí Harry na Severusovi s tvou polemikou na téma, že je Harry hloupí a nedá si pokoj, i když ho Severus pošle do háje. Víš, nemyslím si, že to je otázka hlouposti, je to otázka mužského ega. Pro spoustu mužů, čím je někdo v jeho okolí nedostupný tím víc ho chtějí. Myslím že to je také něco, co by Pottera dráždilo a kvůli čemu by prostě pořád za Seva bojoval. Otázkou je ale co by byl ten první impuls, kde by si ho všiml jako muže. Ty říkáš, že se to v Harrym vezme z ničehož nic, ale, upřímně, ve skutečnosti dospívá člověk k odhalení, že se mu někdo líbí sáhodlouhým myšlenkovým pochodem nebo si prostě najednou uvědomí, že se mu dotyčný líbí? Já mám spíš dojem, že to druhé. :-)

No a proč by Severus šel do vztahu o kterém si myslí, že nevyjde? No, protože si to si to myslí, ale dospěje k názoru, že výhody z takového vztahu převažují nad nevýhodami. To, že ho všichni opustí je něco, co bere jako přirozené, proč by ho to tedy mělo zastavit? A upřímně, v některých případech, proč by mu vůbec mělo záležet na tom, že ho někdo opustí?


:-D Hej, neblbni, nedělej ze Severuse "emaře" co se podfikne, jen proto, že ho Potter už nemá rád. Trochu sebeúcty, prosím Severusi! Děkuji! :-D :-D :-D


Zpět na diskuzi