-


Diskusní téma: Chrastění Malloryho řetězů

Datum: 18.09.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: ...

Základní problém tu asi vidím v tom, že ty si myslíš, že Severus může mít s někým vyrovnaný vztah, zatím co já takový vztah všeobecně považuji za nerealisticky a v případě Severuse zvlášť. Nemyslím si, že je Severus schopný "sednout si ke stolu" a vytvořit se svým partnerem rozumný kompromis, jemu musí být buď rozkazováno/jím manipulováno nebo musí rozkazovat/manipulovat.
Zatím co Sirius a Harry mají povahu na to poslat Severuse s celou jeho tvrdohlavostí do háje, tak Remus si jenom povzdechne a udělá Severusovi po vůli bez ohledu na jeho chování, protože Remus... Inu, Remus Lupin je veliký zbabělec, který se tak moc bojí zůstat sám a bojí se toho, že ho nebudou milovaní lidé chtít, že odvrhne ideály a nechá si po zádech přejít okovanou botou stejně jako si nechá nadávat do zvířat. Tak prostě Remuse vidím a proto se mi možná tolik hodí k Severusovi. Protože, když se zeptáš, kdo je z HP světa největší slaboch, neřeknu ti Peter, ten byl alespoň dost silný na zradu svých přátel, ale Remus jelikož on se na nic takového nevzmohl. Ostatně vlastně, co kdy Remus Lupin vykonal?

Ale jinak mám Remiho ráda, vážně. :-D Kdybych neměla nenapsala bych o něm tolik stovek stran. Jen prostě to, že ho vidím jako někoho, kdo je v mnoha ohledech slabí a zbabělí, mi nebrání ho mít ráda. :-D


Zpět na diskuzi