-


Diskusní téma: Chrastění Malloryho řetězů

Datum: 18.09.2013

Vložil: belldandy

Titulek: Re: black-lana.webnode.cz

Nu, i já tenhle text cítím jako Assezino osobní vyznání. Musím k tomu ale dodat, že mám podezření, že tyto Asseziny důvody mnozí autoři sdílejí. A to je ten důvod, proč se s tím textem mohu ztotožňovat.

Ovšem zaručeně bych při tom nejmenovala zrovna tebe. Nemyslím, že zrovna ty chceš Snapea napravovat, naopak mám podezření, že tobě vyhovuje tak, jak je. :)

To, o čem bych si ráda s někým (ne, nutně s tebou) nad tím textem pobavila, je, zda i někdo další má pocit, že i u dalších autorů tuto emoci - polepšit Snapea a přinést mu (naši a ne jeho představu) štěstí - vidí.

Já mám dojem, že ji v mnoha FF vídám. A dokonce ji jako čtenář dokážu mnohdy sama cítit. A jak to tak bývá, co člověk sám cítí, to má sklony považovat za univerzální. :)

Každopádně tuhle touhu přinutit Snapea (třeba i drasticky a násilím) ke změně celého jeho přístupu, vidím i v mnoha fanfikcích, které mám hodně ráda. Ty nejlepší to umí provést dokonce i docela věrohodně. :)

A ano, mám samozřejmě dojem, že tohle není výhradní záležitost snarristek. Snamionkářek, snupinistek nebo třeba severistek se to může týkat zrovna tak. Ale to snad Assez netvrdí, ona zkrátka je snarristka, tak mluví o snarry.


Zpět na diskuzi