-


Diskusní téma: Chrastění Malloryho řetězů

Datum: 18.09.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: black-lana.webnode.cz

Když to čtu mám prostě dojem, že článek by se měl jmenovat "Proč assez píše snarry a proč ho píše tak a tak", proti čemuž nic nemám a ráda jsem si to přečetla. ;-) Možná mi to někdy pomůže víc pochopit naše rozhovory.... Jenže, těžko proti tomu mohu argumentovat, protože, vzhledem k tomu, že v tom cítím osobní vyznání, bude mít vlastně autorka vždycky pravdu. To by bylo trochu jako snahy vymluvit optimistovi jeho pozitivní náhled na svět.
Mohla bych poskytnout pohled na vlastní důvody proč píšu snarry, zde však je moment, kdy se doznám, že já vlastně snarry nepíšu a "ostatní páry" převládají dokonce i teď po velké čistce mých stránek.
A jako čtenář? Tak to taky ani zdaleka nečtu jenom snarry (ani zdaleka nečtu jenom Harryho Pottera, což se na tom také podepisuje), takže ani to moc k ničemu nebude.

Zase ale mohu jedině říct, že se základní myšlenkou napravování toho, co se nám nelíbí, souhlasím. Ostatně o tom je celé ff že mimo jiné také napravujeme to, co se nám nelíbí a předěláváme to dle obrazu svého. Takže to bych neaplikovala výhradně na snarry.


Zpět na diskuzi