-


Diskusní téma: Pět mých nejoblíbenějších drarry

Datum: 06.09.2013

Vložil: kami

Titulek: ...

Moja sčítanosť ohľadom drarry je menšia než snarry, hoci nemám k nemu taký veľký "odpor" ako k Potterovi v kombinácii so Severusom. Jediný rozdiel (s predsudkami ako ty sama vravíš), ktorý medzi nimi vidím je ten, že tí, čitatelia, ktorí si vyberú drarry uprednostňujú luxus, eleganciu, hravosť a tí, ktorí si vyberú snarry majú v obľube inteligenciu, temnotu (prípadne to tvoje "tajomstvo) a zase inteligenciu. Samozrejme toto je veľmi zjednodušený náhľad, ale ja som, si to tak zaškatuľkovala.

Z vyššie vymenovaných drarry tuším nepoznám ani jedno, hoci prirodzene si ich viem približne zaradiť podľa názvov a autorov. Takže bohužiaľ v tomto ti neporadím, možno Ukolébavka od Nel-ly (len nie je dokončená) Sama som čítala asi len prvé tri kapitoly, hoci sa bez mučenia priznám, že autorka ju začala písať na základe môjho zadania poviedky na želanie. A potom si tak výraznejšie spomínam už len na drarry od Estriel, ale tú tu už spomínaš. Alebo aj Ivet alebo Dorea - pri nich mám pocit, že sú to také "expertky" cez drarry.


Zpět na diskuzi