-


Diskusní téma: Severus Snape jako nepovedená postava

Datum: 30.08.2013

Vložil: belldandy

Titulek: Re: Re: Re: Re: Komentář

Myslím, že na tomhle tomhle to můžeme klidně i uzavřít ... :)

Ty příklady překvapivosti by jsi si asi zasloužila. A doznávám, že je v hlavě teď nemám (prostě si jen pamatuji, že jsem při čtení takový dojem měla) a necítím v tuhle chvíli odhodlání a tu sílu vynaložit úsilí, abych je hledala.

A protože nevím s jistotou, jak bych dopadla, kdybych se snažila, tak řečené klidně odvolám nebo na tom přinejmenším netrvám. Pro mě je po pravdě míra, ve které se mnou souhlasíš dočista uspokojující, skoro překvapující. :) Třebas to otevřeme jako téma někdy jindy někde jinde.

Omlouvám se, ... protože by si reakci podloženou nějakými důkazy, když už to řeknu, asi zasloužilo. Ale já pro tuhle chvíli házím boxerku na zem. :)

Snad ještě řeknu tohle ...

Mně připadá krkolomná i třeba zápletka filmu "Dokonalý trik" a ten za jeho neuvěřitelnost vlastně miluju nebo třebas pointa detektivky (?) "Cit slečny Smilly pro sníh". Tam miluji atmosféru a eskymácký náhled slečny Smilly na svět, ale ta pointa ... některá tajemství mám zkrátka raději nevysvětlená.

A to píšu proto, abych ukázala, že se mi nějaké dílo může líbit, třeba tak úplně nevěřím nějakému motivu. Já to sama nevnímám jako urážku, i když to asi tak vyznělo.

Ale už jsem to stejně odvolala ... takže končím a zamykám si ústa. :)


Zpět na diskuzi