-


Diskusní téma: Severus Snape jako nepovedená postava

Datum: 30.08.2013

Vložil: xinef

Titulek: Re: Re: Re: Re: snape

No, každý si ho představujeme jinak. Já bych to viděla poněkud jinak.
Zaprvé si myslím, že kdyby někdo přišel s tím, že ho miluje, tak by se mu Severus vysmál. :D Je přece neoblíbený, neatraktivní, nespolečenský, mrzutý a nudný, celý den dokáže být zavřený v laboratoři apod. Kdo by ho mohl chtít? Z dětství je zvyklý, že ho všichni odmítají a smějí se mu. Ví, co je šikana. Co kdyby si s ním chtěl někdo jenom hrát? Nejdřív mu namluví, že ho miluje, a když se k němu Severus citově upne, odkopne ho a ještě se mu vysměje. Zajímavé myšlenkové pochody, ale vážně by si to mohl myslet.
Takže on k tomu přistoupí spíš takhle: „proč bych měl investovat do vztahu, o kterém vím, že dřív nebo později krachne? Proč bych ze sebe dělal hlupáka já? Ty mi dokaž svou lásku! To víš, já pro tebe udělám tohle a tohle a ty mě pak zklameš, opustíš a zanecháš zraněného. Tak to tedy ne! Jestli mě vážně chceš a myslíš to vážně (o čemž hluboce pochybuji), musíš mi to dokázat. Ty se snaž, protože já do toho nehodlám nic vkládat. Nakonec zjistím, že to bylo zbytečné plýtvání časem a ještě mi zůstane zlomené srdce. O to vážně nestojím.“
P.S.: A když za ním přijde Potter, bude to 100 % považovat za nějaký pubertální projev nevyzrálého mladíka toužícího po sexuálním vybouření. Bude si naprosto jistý, že Potter je jenom poblázněný a brzy ho to přejde. Do takového vztahu by nešel ani za nic. :D


Zpět na diskuzi