-


Diskusní téma: Severus Snape jako nepovedená postava

Datum: 30.08.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...

Já ho taky nemám ráda, ale v otrockém smyslu toho slova, tedy že Snape mám ráda a Brumbála nemám ráda tak jako Snapea. :-D A navíc, i to se od doby, co v něm vidím skutečný sexuální objekt, změnilo. Dřív mi byl prostě nesympatické, protože nemám ráda pohádkové dědečky, ani jsem nad jeho rolí v Severusově smrti nebo tak neuvažovala.
Proč lidé nemají rádi Brumbála opravdu tak, že ho nesnáší, opravdu netuším ani netuším, proč z něj dělají vyloženě zlého a krutého člověka rovného Pánovi zla. Takoví myslím Brumbál není, ač jsem tedy přesvědčena že nechat někoho zemřít a dokonce přímo zabít Avadou je v mezích jeho schopností. Rozhodně zastávám názor, že použít další dvě Neodpustitelné by pro něj byla hračka. Takže ho tedy nevidím jako hodného starce a rozhodně zastávám názor, že za těchto podmínek se najde někdo, kdo by k němu mohl vzplanout iracionální nenávisti a zhnusením, zvláště takoví člověk, který si myslí kdovíjak není morální. Nicméně tady jsme už spíše v rovinách povídkářských, tedy postava versus postava, spíše než čtenář versus postava.


Zpět na diskuzi