-


Diskusní téma: Existence Severuse Snapea ve fanfikčním světě

Datum: 31.07.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Říct málo mnoha slovy :D

Jo, myslím že to je problém hodně autorů, že nedovedou zůstat u jednoho nápadu dlouho. Na to jsou zase dobré hodně dlouhé kapitolovky, kde všechny své nápady zakomponuješ a máš klid. :-D Nebo naopak hodně krátké jednorázovky, kde jeden nápad napíšeš během jednoho dne na 10 stranách - jenže to většinou nejde.
Originálky je moc nemají, to je pravda, ale když je to slash, dávat všechno na DS, kde si to čtenáře najde.
O-ou, estránky, na žebříčku poskytovatelů možnosti založení stránek se u mě nacházejí úplně dole, vážně, dokonce i blog.cz je nad nima. Neplacené šablony všechny stejné, menu nahoře přidali až celkem nedávno, neplacená verze má reklam tolik, až je to vážně tristní a ovládání se mi zdá prkenné.
Mám tě zcela nepokrytě u sebe v odkazech napráskat? :-D

:-D To je jako z Dar hadího krále, kde se o těhotného Seva stará Remus. Máš ale opravdu zajímavé sny. :-D
S lidma jako je Severus není ve skutečnosti snadné vyjít, moje rodina by mohla vyprávět, ale jsou hodně populární v knihách nebo filmech. To je docela zvláštní věc. Začalo to už u Holmese, byl lidem milován i královnou, ale kolik z nich by skutečně chtělo a vydrželo žít s člověkem, který vrže na housle, pohazuje kolem sebe všechno na zem, skladuje vysušené opičí hlavy a střílí zbůhdarma do zdi? Nikdo, nebo hodně trpěliví blázen. :-D

Jsou lidí, co jsou tučňáci nebo lední medvědi a mají doma třeba jenom 15 stupňů. V něčem takové bys dokázala žít? :-D


Zpět na diskuzi