-


Diskusní téma: Existence Severuse Snapea ve fanfikčním světě

Datum: 31.07.2013

Vložil: xinef

Titulek: Re: Re: Re: Re: Říct málo mnoha slovy :D

Ano, něco píšu, ale mám hrozně velký problém, nedokážu u jedné myšlenky zůstat déle, takže mě napadají další a další náměty a pak vždycky něco rozepíšu a pak se pustím do dalšího. Docela mě to štve a říkám si, že by nebylo od věci mít někoho, komu bych vyložila svou představu a on by ji dokázal uvést v realitu. :D
Psát FF jsem začala z prostého důvodu. Dlouhou dobu jsem psala svůj Příběh s originálními postavami, ale neměl žádné čtenáře. Pak jsem narazila na HP FF a fakt se mi líbilo, že tam čtenáři komentují povídky a chtěla jsem to samé, tak jsem si ty postavy z HP sprostě půjčila, odtud taky pramení, že ne vždy dodržím charakter.
Publikuji na harrypotterfanction.net a taky jsem si udělala xinef.estranky.cz, ale zjistila jsem, že se tomu nedokážu pravidelně věnovat, takže ty stránky mám úplně k ničemu, tudíž je docela zbytečné na ně upozorňovat. Na druhou stranu někde musím ty čtenáře nahnat. Problém je, že já nemám dost sebevědomí, abych na sebe jinde upozorňovala. Nemyslím si, že ty mé povídky zase za tolik stojí. Je hezké, že si to přečteš, ale myslím si, že to rozhodně není tvůj šálek kávy. :D
Já jsem náhodou jednu nebo dvě snamionky četla, a bylo to docela hezké. Samozřejmě ve skutečnosti by se ti dva nedali dohromady ani náhodou a Snape rozhodně není takový, jak ho autorky v těchto povídkách popisují, ale neřeším to. Beru to jako odpočinkovou četbu, kde Snape prostě může být lvem salónu a nepozastavím se nad tím, že takový prostě není. Já jsem takový konzumní čtenář, který ne vždy potřebuje hlubokomyslnou četbu.

Přesně tak to je, že i já si myslím, že právě po tom pracovním dnu, by večer neměl náladu ani na svého přítele, tudíž by to musel být někdo tolerantní, kdo se uklidí do toho kouta a nechá Severuse na pokoj. Někdo, kdo po něm nebude chtít milískování.
A zrovna dnes se mi zdálo, že jsem těhotný Severus. :D Většinou mám tak zmatené sny, že po probuzení už nevím, o čem přesně byly, ale mám takový zvláštní pocit, že se o mě (Severuse) staral Remus. Anebo mi byl prostě zrovna nablízku. A toho bych si u něj dokázala představit. Remus je klidný a co po něm bude Severus chtít, tomu se nějak podřídí.

No, ne, já jsem vždycky musela být v té trojici, což je to nejhorší, co se mi může stát. Je fakt, že mám tak mizernou paměť, že už si ale na ta dávno minulá léta přesně nepamatuji.
V létě se náhodou zase svlékám. Tedy spíš se hodně potím a i v zimě chodím s rozepnutou bundou. Při pohybu se zase rychle přehřívám. Jak ale trávím čas bez pohybu, např. u počítače, tak to je pak zima. U nás jsme všichni zvykli na teplo, takže si většinou vytopíme domek, a když jdeme na návštěvu, je nám zima, a návštěva se zase potí u nás. :D Ale chtěla jsem říct, že dole (v kuchyni, obýváku) bývá tepleji než nahoře (v mém pokoji), tak nevím, proč se všichni diví, že v zimním období chodím dobře oblečená i doma, když se topí, až se z komína čadí.

P.S.: Jsem velmi mírumilovný jedinec, který se nerad hádá. Hádky jsou ztráta času. Když chci vyjádřit svůj názor, použiji diskuzi, a ne abych začala hlásat své předsvědčení a ignorovala oponentovy argumenty. Ať se druhý vykřičí, když mu to udělá dobře a nechci nic řešit, pouze křičet. Já si to stejně udělám po svém. :D


Zpět na diskuzi