-


Diskusní téma: Existence Severuse Snapea ve fanfikčním světě

Datum: 18.07.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: black-lana.webnode.cz

Na belldandinu žádost ještě předkládám tohle, i když teda nevím, co všechno napíšu.

STATEČNÝ - Ne. Jeho činy nejsou skutečná statečnost, je k tomu donucen Brumbálem (nejspíš i Voldemortem když pracuje na druhé straně) nebo tlakem okolností. Nic z toho není čistá statečnost jak ji beru já.

NEŠŤASTNÝ - Ne. Prostě je to mrzutá ba až nenávistná osobnost. Jistě by byl rozdíl, kdyby vyrůstal jinak, ale opravdu přívětiví člověk by se z něj nikdy nestal. Leda tak by možná méně nesnesitelný.

SOBEC - Ano, zcela určitě. Platí ve své podstatě to, co jsem psala u statečnosti.

SOCIOPAT - Ano. Sociopat je člověk neschopný tvořit hlubší sociální vazby, který nemívá plně rozvinuté svědomí a nerespektuje běžné morální normy. Někdo, kdo se stane Smrtijedem může být těžko morální. Vazby Severus jistě tvořit neumí, přátele nikdy žádné evidentně nemá. Jisté svědomí má co se týče Lilyny smrti, ale tady se můžeme dohadovat nakolik je to pocit vinny a nakolik spíš vztek nad tím, že ho opustila.

LEKTVAROVÝ GÉNIUS - Ano. Jako dítě opravoval učebnici, stal se mistrem lektvarů, učitelem na prestižní škole a Voldemort si ho jistě nevybral do řad Smrtijedů kvůli jeho laskavé povaze a na pohled příjemnému vzezření. :-D

MASTNÉ VLASY - Ano. Nemyslím si ale, že si je nemyje celé měsíce a měsíce jak třeba i některé povídkářky naznačují (Ano, mluvím o Tiře. :-D). Spíš mají jeho vlasy sklon se rychle mastit a je jasné, že vaření lektvarů jim neprospívá. Nevěřím ale, že by měl vlasy náhle jako hedvábí kdyby nevařil. :-D

ZUBY - Ne. Zuby si určitě čistí. Jejich stav a barva je stopou (když jsme ještě nevěděli kým je) a nyní symbolem společenské třídy odkud pochází. Z toho důvodu má špatné zuby

ZAŠEDLÉ SPODKY - Ne. Nevidím ho v žádném hedvábném prádle, ale v pohodlném bílém bavlněném prádle (jo, s nohavičkama, ale nebudu ho moc vnucovat veřejnosti. :-), které mu zajišťují skřítci.

ATLETICKÝ TYP - Ne. netuším kde by cokoliv atletické postavě podobného mohl získat. :-D

VELKÝ PENIS - Lepší průměr, rozhodně nic co si musí přivazovat ke stehnu aby mohl chodit. :-D

DOBRÝ MILENEC - Ne. Jeho sociální kontakty budou mizivé až nulové. Jsem ochotné přiznat, že by mohl spát s nějakou prostitutkou (spíš drahou, těch jen tak na ulici by se myslím štítil), ale to není o sbírání zkušeností, to je o tom se rychle udělat.

HARAŠENÍ - Ano. Dala jsem to proto, že souhlasím s možností v první polovině otázky. Se samotnou skutečností že by spal se studenty ale nesouhlasím.

CHOLERIK - Ano. Ne za všech okolností, ale myslím si, že občas prostě pohár jeho trpělivosti přeteče. Jsem si jistá že ho irituje lidská hloupost a vlastní selhání, když se obojí dostaví v jednu chvíli nebo ve velké síle stropí pořádný skandál.

SAMETOVÝ HLAS - Ano. I ne, ale dala jsem ano. On mluví tiše, když mluví člověk tiše zní to jemně (a slizčeji. :-D) což někomu může zní sametově.


Zpět na diskuzi