-


Diskusní téma: Alternative universe

Datum: 11.07.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: Re: Re: black-lana.webnode.cz

S tím právě souhlasím. Jde hlavně o to, aby to vůbec logiku mělo a mělo jí popsanou tak, že í čtenář uvěří. Ovšem myslím že tady jde o to opět uvést, že musí existovat i prostor pro "tak to prostě je". To z jednoduchého důvodu, protože i v životě některé věci existují a zatím jsme se nedobrali k jejich podstatě, nicméně tato "prostě existující" věc v příběhu by měla být podaná uvěřitelně.

Ano, nepochybně ano, ale asi by se na něj nevztahovalo AU ve smyslu v jakém je používané ve fanfiction (nebo spíš jak si myslím že by se mělo používat). S tím, že jsou obě povídky AU i ve smyslu fanfiction... hmm, Tiru jsem nečetla, ale vím jak podává který charakter, takže ona nejspíš AU skutečně bude a Křišťál nebude asi také úplně kánonický, jenže v něm je něco... já nevím, mě se to prostě líbí. :-D Dobře, ale jí ráda mučím, že ano a ani taková povídka nemusí být přísně kánonická.
Hej, až takoví hnidopich nejsem! Mě to právě s tím Zrcadlovým vesmírem napadlo až při druhém čtení článku. ;-) Takhle je to pěkné.


Zpět na diskuzi