-


Diskusní téma: Mpreg a čtenářky slashe

Datum: 19.06.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: Re: Mužské těhotenství

Já už se tak nějak vyjádřila v předešlém komentáři a jak vypadá těhotenství v mém podání a příčina/způsob jeho vzniku a udržení bude ve Veritas. Takže k tomu nic...
Zaujalo mě ale to jak si mluvila o kadeřnících; myslím si že jestliže se v povídce pojednávající o postavách HP světa začnou posmívat někomu kdo chodí ke kadeřníkovi a označí ho za gay, tak by si měla autorka něco nastudovat společenské konvence 19. století a přelomu 19. a 20 století.
Kouzelnický svět je zcela jednoznačně vestavěných v kulisách Viktoriánského období které však neprochází tak intenzivní průmyslovou revolucí jaké se v té době udála a zároveň má některé drobné prvky pozdního středověku.
Z toho nám jasně vyplývá, co se týče odívání a všeobecnou péči o sebe, že muži jsou takzvaně zženštilí jak by asi řekla dnešní společnost. Čili ve světě jako popisuji já; kadeřník? Samozřejmost. Manimkúra? Bez té nevyjde muž z domu. Podpatky na botách? Ony také existují jiné boty než s podpatkem? Hřeben v kapse? Nezbytnost. A tak bych mohla pokračovat dál a dál.
Mimojiné je to u mého Pottere považováno za sexy rebelský vzhled když carda po Bradavicích v keckách, dřínách a triku. :-D
To jen jsem se chtěla vyjádřit k tomu, že až dnešní společnost udělala z mužů co dbají o svůj vzhled homosexuály a metrosexuály.


Zpět na diskuzi