-


Diskusní téma: Princ a princ

Datum: 04.06.2013

Vložil: belldandy

Titulek: Re: Re: Re: -

"Je to normální, ale ať mi to stále necpou, já taky nikomu furt necpu, že jsem heterosexuál." - Ano a taky jsem slyšela, že druhá světová válka byla hrozná, ale ať mi furt necpou. Ne, že by neměly vůbec pravu, ale ... já jsem stejně nikdy neměla pocit, že to říkají lidé, kteří by o válce a koncentračních táborech věděli víc než ti druzí. Vesměs jsou lidé, kteří se koukli na několik filmů za sebou v televizi ... ale jak jsem řekla - televize má knoflík a oni se dívají dobrovolně. Já mám, promiň, pořád pocit, že problém je na jejich straně.
A taky mám pocit, že proces , v němž dochází ke změně nemůže být bezboletný.
A nakonec mám pocit, že tohle jsou ti lidé, co si myslí, že homosexualita je OK, ale ať mi ji proboha nikdo neukazuje, protože je to "fuj, fuj" na pohled. To ovšem znamená velmi mnoho věci: Například, že by člověk své city ke stejnému pohlaví neměl veřejně projevovat (a s tím já nesouhlasím!).
"Homosexualisté" mají dle mne stejné právo projevovat své názory jak třeba sociální demokraté. Taky si mohu říct, že té jejich propagace mám už někdy dost, ale ... to není žádný argument proti jejich názorům. Na to že lidé projevují nějaké názory by si lidé měli zkrátka zvyknout. A poslouchatje nikdo na mou duši nenutí. Jeslti neumějí přetočit stránku v novinách ... božínku ... Proč je mám litovat? Proč mám stát na jejich straně? Ve skutečnosti mám pocit, že jsou to lidé, kteří si myslí, že už "všechno" ví, ale vědí většinou o dané věci velmi málo. Sorry, ale jinak to vidět asi neumím. Já nevidím důvod, proč vycházet jejich nelibosti vstříc.


Zpět na diskuzi