-


Diskusní téma: Princ a princ

Datum: 04.06.2013

Vložil: belldandy

Titulek: Re: -

Souhlasím s tebou, jen nesouhlasím s Lanevrou v tom, že cestou k tomu, aby byla brána jako normální je o homosexualitě "nemluvit". Já prostě nemusím přistoupit na to, že "budu držet hubu a krok". Posun nikdy nenastane tím, že se ti, co chtějí změnu, neozývají. Naopak nastane tak, že se o věci mluví a protestuje.
Až budou knihy pro děti o dvou klucích, co se mají rádi běžné, nebudou pro média zajímavá a žádný humbuk kolem jejich vydání nebude.
Kolik humbuku by bylo před řekněme 150 lety kolem ženy lékařky (a kolik argumentů pro a proti z obou stran by padlo) a dnes to nikomu za zmínku nestojí.
Nakladatelé jsou ale samozřejmě za každý humbuk kolem vydávaného díla vděční, protože humbuk (ať v dobrém či ve zlém) jim dělá reklamu a tak zvedá prodej.
Já jsem asi zaujatá v tom, že já na televizi v podstatě nekoukám a nemám tedy problém s tím, že by mi někdo vnucoval něco, co nechci, a tím že by mi to znechutil. Ale sakra, pokud už se na tu bednu někdo koukat musí, tak ta televize má přece knoflík a obvykle i několik programů.
Pravda je, že na internetu mi nikdo nic nevnutí. Dostanu právě to, co jsem chtěla. A četla-li jsem ty debaty pod články, pak je to také jen proto, že jsem chtěla (i když jsem k tomu dostal tak trochu omylem), takže si na vnucování cizích názoru rozhodně stěžovat nemohu. :)


Zpět na diskuzi