-


Diskusní téma: Několik způsobů, jak říct "Miluji tě"

Datum: 23.05.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: black-lana.webnode.cz

Ne, to nezaměřuji, ale pár Severus/Neville je snarry s ufňukaným Potterem. :-D
To jsem neřekla, špatně interpretuješ slova. Nicméně ano, nezačetla jsem se a co jsem přečetla nepovažuji za natolik oslňující, aby to byla nejlepší povídka na světě. Na druhou stranu klasický Kámen se mi líbil a přitom je tam Severus úplně... no prostě takoví, jaký tam je. Pokračování už se mi nelíbí. Zvláště mu z nějakého důvodu iritovalo jak Severus vymyslel lektvar proti vampirismu ani nevím proč zrovna tohle. :-D
Jasně, štrykovací kroužek a také čajové dýchánky s růžovými hrnečky, společné nákupy a vůbec tak všechno co holky normálně dělají. :-D
Jistě, spálil, ale to nutně neznamená že to nedělá dál. Ani ti nejchytřejší z lidí se neumí poučit z vlastních chyb a znovu je opakují, zvláště pokud ta chyba vzešla z nějaké silné stránky jejich osobnosti. Třeba Severus byl pravděpodobně už od útlého dětství obětí zneužívání moci silného nad slabší to mu ale vůbec nebrání v tom srát dětem na hlavu a šikanovat je. Jeho život ho stejně nepoučil že je takové chování špatné.
Ale ano, kdyby měl jiný život, jistě by byl o něco lepší člověk a možná by nebyl až tak zahořklí a uzavřený, ale Zlatoslava s velkým úsměvem nebo Brumbála s vlídným chováním by to z něj neudělalo. :-D
:-D Si piš že jo, asi tak jak si může schizofrenik rozumět se svým druhým já.


Zpět na diskuzi