-


Diskusní téma: Několik způsobů, jak říct "Miluji tě"

Datum: 22.05.2013

Vložil: assez

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: black-lana.webnode.cz

Prakticky het nečtu, ale k Co se ti líbí, máš mít v užívání, chovám úctu. Taky nečtu nic kromě snarry, ale k Romeo a Julie po Potterovsku chovám úctu. No a Rok jako jiný taky nebyl slash. (Jaká škoda. :D) Ale zato už je mi jasné, proč k Tobě nebloudím. :) Wocicko? Podívám se na to, až budu mít ze snarry zas ponorku.
*žárovička*
Vážný, pobledlý a nesmělý, díval se nebojácně do těch hlubin naproti němu a rty se mu zachvěly. Několikrát se nadechl a několikrát frustrovaně vydechl. Jak jen to říct? Jak to říct, aby mu věřil. Tolik mu záleželo na tom, aby věděl, jak upřímné a hluboké city k němu chová. Jeden ostrý nádech, trocha odvahy popohnané láskou a: "Miluji tě, Zlatoslave," vyřkl Lockhart a odložil zrcadlo. Na jeho rtech se zformoval láskyplný úsměv a ztrápená tvář zjemněla. I já tebe, Zlatoslave, i já tebe.
Lockhart má potenciál. *yes*
Prostě... Brumbál... to je pro mě ambivalence na druhou. A přitom se většině podaří napsat líp než Severus. :D
Oh... promiň, má paměť je špatná a seznam všech lidí, kteří mi řekli něco proti mé oblíbené povídce, nemám. To bych se stejně musela zpaměti naučit celý internet. O:-) Nicméně mohu se zeptat, co Tě na té povídce popudilo ještě před tím, než jsi stačila vypozorovat zápletku? (Ano, přesně tu povídku mám na mysli.)
Ahmmm... ne, není to automatické, že pokud měla protistrana, co Severus chtěl, Severus toho využije. Promiň. Není. TO je ZIJOZELSKÉ. Jestli je to i Severusovské, to je opět na interpretaci.
*lol* Proč já jen Ti věřím, že Tvé postavy dělají hnusné věci? :D Jistě. Občas.
Hm, ne, tak tohle šílenství já na mysli neměla.
Nicméně pokud mi to spojíš ve smyslu: prázdná slova blázna napsaná na ošklivě přezdobené kartičce věnovaná Severusovi na Valentýna, a hlučné deklarování lásky - a nedopusť Merline, navíc upřímně myšlené - tak Ti vehementně přikývnu na "šílenství ve smyslu hloupého se vázání na jiného člověka".
A v Tvém podání situace - takovou nadsázku bych asi taky brala, ačkoli bych si takovou povídku asi nezamilovala.
Klidní, povznesení a racionální Snapeové jsou zase úhlem pohledu na tu postavu. A věř mi - takový Snape pořád ještě patří k těm lepším.
Mimochodem - ne že bych si myslela, že Snape smysl pro humor nemá, ale přece jen pro konkrétnost pojmů: mohla bys mě odkázat na příklad v kánonu?


Zpět na diskuzi