-


Diskusní téma: Některé oblíbené fánon-motivy

Datum: 22.04.2013

Vložil: belldandy

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: ...

OK, protože jsem s Lanevrou dvě, máme převahu a já mám pocit, že už tím pádem musíme být poněkud nepříjemné. Takže já dám závěrečné slovo a ty máš-li chuť si dej své.
Myslím, že máš určitá očekávání a nejsou to špatná očekávání. Já je bohužel asi nesplním ... možná, minimálně v tomto případě, i pro svou malou pečlivost, ale ... asi i proto, že vlastně nechci.

Z důvodů , které jsem zmínila, ale třeba i proto, že pokud jde o mne, nemůžu si pomoci, ale v tom stanovit si změny vůči kánonu, žádné zlo nevidím. Vadí mi to tak málo, že ani sama nevyžaduji ono označení AU (jako třeba Elinor), takže v tomhe nedokážu nikomu radu dát.

Kdyby tento článek přese všechno měl být nějakou radou autorkám. Pak by asi měl být sdělením, že ono tolikrát zmíněné přehánění mi vadí, ale myslím také, že je spisovatelskou chybou. Mě osobně (z mého čtenářského hlediska) mi více než na kanoničnosti/nekanoničnosti v příběhu více záleží na jeho (životní) věrohodnosti/nevěrohodnosti. Myslím ale,že tohle hledisko patří obecně do literatury, nejen do FF a proto stojí za být bráno v úvahu.


Zpět na diskuzi