-


Diskusní téma: Mpreg neboli Male pregnancy

Datum: 07.03.2013

Vložil: belldandy

Titulek: -

Nedá mi to nijak nikde nereagovat. Takže reakce na Sargo(na FF deníku). Myslím že její komentář obsahuje lescos, co sdílí i další čtenáři mpregu.
ad.1 “když pomineme, že to skoro nikdo neumí napsat" - tohle není o žánru, ale o konkrétních dílech. Tentýž argument použila třeba Temnářka proti samotnému slashi . Viz. zde: https://temnarka.blog.cz/1007/proc-nemam-rada-slash . Ale já se nechtěla bavit o kvalitě té které FF, ale o žánru samém. To asi Sargo chápe, takže to jen tak naokraj.

ad.2. "Hlasím se o další kategorii, lidí, které otravuje mpreg, protože za těhotným chlapem vidí příliš mnoho technických komplikací (dělohou počínaje a hormonálními hladinami nekonče) a nejsou spokojeni s klasickým: Kouzlo! :-))” - Důraz na to, že to je technicky nemožné a že by to mělo podáno tak, aby se to uvěřielné a možné zdálo objevoval hojně, nejspíš zdaleka nejčastěji.
Věřím, že všichni hledáme v příběhu logicku a uvěřitelnost, jen to pro nás pro každého představuje něco jiného.
Proč lidé neřeší, že se pero může změnit v kočku, ale že se muži mohou objevit porodní cesty jim připadá otravně nevěrohodné? - PS:Tohle není o tom, jestli ten pocit sdílím nebo nesdílím. -
Já se ptám, proč nás jedno nevzrušuje a druhé musíme tolik řešit? (pro pořádek, ne úplně všichni) Nevím jistě, ale právě TOHLE mě zajímá!


Zpět na diskuzi