-


Diskusní téma: Mpreg neboli Male pregnancy

Datum: 22.02.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: black-lana.webnode.cz

Zajímavé je jak si poukázala na slashařky co čtou slash pro krásu mužského těla. Já tak na slash nenahlížím a upřímně tak nějak nedělám rozdíly mezi pohlavím ani v reálu. Možná to je důvod proč mi nevadí Mpreg, ale ani třeba měnění pohlaví u postav nebo transsexuální lidé. Nebo vážně poženšťuji své postavy, nezdá se mi to, ale posoudit to zasvěceně mohou jenom ostatní.
Ty tři kategorie a Veritas, tož... Severus přijde k děcku trochu náhodou, on to považuje za nesmírně hororovou událost, všichni ostatní z toho mají srandu, já do toho rvu ironický humor, hromada lidí se tam vzájemně miluje a vyznává si lásku, najde se pá fanatiků a budou lítat střeva... Hmm, asi to bude ta romantická povídka. :-D
Jak už jsem kdesi psala, pevně věřím že jednou věda nalezne způsob jak vytvořit funkční embryo ze dvou stejných pohlavních buněk a proto pevně věřím že i dva muže (a dvě ženy) budou jedno mít možnost mít dítě vlastní krve. :-)

PS: Je to zase takoví neuspořádaný příspěvem, ale mě nějak došlo že tu mám bordel a tak jsem půl dne uklízela. :-D


Zpět na diskuzi