-


Diskusní téma: Tři mé oblíbené mpreg fanfikce

Datum: 21.02.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: black-lana.webnode.cz

Jedničku neznám, znáš mě, když drarry tak přežiju nejspíš jenom parodie, ač jsem snad z Saving přečetla asi dvě kapitoly. Drarry je hodl drarry... jinak mě klidně zavalte humusem ze všech stok fanfiction (v jakémkoliv smyslu toho slova).
Ostré jako... samozřejmě znám, myslím že kdo by neznal a začala jsem ho číst bez vědomí že je to mpreg. Zajímavé že? Když je to tam ústřední zápletka. Asi jsem se zpronevěřila vlastnímu láteření že lidé nečtou hlavičky. :-D Je výborná povídka o tom žádná, jen samozřejmě jsem to já a moje citové prožívání že ano... padání ze židle se obvykle nekoná. :-)
:-D Kočka, ano kočka a přitáhla s sebou hromadu nebelvírských koťat. Peklo zamrzlo a Lucius si zapomněl koupit brusle.
Děkuji že je tu i má povídka a to co jsi k ní napsala mě potěšilo. Všechno. :-) A v pátek snad konečně bude co číst.
Hahá, všechno zlé jsem měla rozečtené a pak jsem ztratila odkaz. Tak už vím kde si to mohu dočíst.
U Milovat tě je... je to se mnou pořád stejné, ten konec s Mpregem tam snad ani nemusel být řekla bych, ale co už, když tam je tak je.
Bellum... jsem četla, je to velice pěkné povídka a i to že je těhotenství přeskočené tu vůbec není na škodu, jen je to takové podle mě docela dost sladké a děcko je ne-uvěřitelná svou inteligencí. Ovšem budiž tedy, je po Severusovi a je geniální.
Vůli boží jsem nečetla, asi jsem tenkrát když jsem na ni narazila nebyla až tak zvrhlá. Dnes bych si ji mohla přečíst.
V Kameni bude nakonec praktikováno těhotenství jakéhokoliv druhu?! 8-O Tedy já vím že je to tam určitým způsobem možné, jen; oni fakt budou mít spratka? Vždyť Severus přeci nemůže... aha, jasně, všemocný Potter. Že se ptám... :-D
Jo, jo, někdy bych se měla pustit do Salazaret...


Zpět na diskuzi