-


Diskusní téma: Alice O´Really

Datum: 20.02.2013

Vložil: Patoložka

Titulek: :-)

Předně děkuji Belldandy za upozornění na článek. Já se sem totiž sice chodím často dívat, ale tento týden je pro mne takový trochu hektický, tak by bylo možné, že bych článek objevila až se spožděním.
Když jsem začínala se světem FF, tak jsem nějaké autory vůbec nevnímala. Byly to mě jen povídky a texty, které jsem hltala a chtěla stále víc. Až když jsem začala překládat jsem "objevila", že se za nimi také skrývají nějací lidé. A s Alicí jsem na to šla podobně - nejprve povídky, poté nějaké seznamování se s autorem, až jsem nakonec přečetla všechno kromě České čtyřky. Upřímně, po Okamžiku se opravdu bojím. Reálky totiž člověka možná zasahují trochu víc než fantasy, ale je to jen teorie, protože já u knížek nebrečím, spíš u filmů a může to být třeba hloupá pohádka, ani nevím proč, ovšem když jsem četla Klíč podruhé v kuse, tak jsem seděla ve vlaku a četla právě scénu útoku na nádraží v Prasinkách a brečela jsem jako želva...
Takže děkuji Belldandy moc za článek. Vím, že tam Alice někde je (taky mám tvůj podpis v knize doma na čestném místě) a pevně doufám, že ještě dlouho bude!


Zpět na diskuzi