-


Diskusní téma: Cambiare podentes

Datum: 30.01.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: black-lana.webnode.cz

Hmm, budu si muset přečíst ty poslední čtyři kapitoly. Já se totiž šla oběsit ve chvíli, kdy vybuchovali jeskyni v domnění, že to snad proboha musí mít i třetí díl, protože Voldy se nedá porazit ve dvou kapitolách (nebo kolik jich zbývalo). Tak evidentně v autorčině podání může. :-D No jo, ne všichni rozepíší závěrečnou bitvu na dvacet stran.
Já také zastávám názor že je Cp moc dlouhé, hlavně mi přijde takové proto, že první kapitoly jsou hodně celistvé a čím déle člověk příběh čte, tím víc ztrácí v těch kapitolách tu celistvost. Taky se tam podle mě později moc přeskakuje z hlavy do hlavy.
Jinak, k mé interpretaci, parafrázuješ správně, jen tedy nevím jestli to lidé správně pochopí. Je to spíše emocionální záležitost kdy člověk vládnoucí pocítí i odpovědnost, která se špatně chápe. Vím třeba že k povídce je hodně komentářů o tom, jak je Severus necitliví a Harry je hrozný ubožáček. Právě si myslím že ti lidé nepochopili vzájemnou symbiózu mezi Pánem a otrokem. Já to v tom viděla už při prvním jejich setkání v Severusově pokoji.
:-D Ano, knoflíčky jsou parádní, taky ten motiv ráda. Navíc jsem sama mým čistokrevným postavám přidala i knoflíky na kalhotách a případně i spodním prádle. To je teprve rozepínání.
Užití Compulsio mám taky ráda.


Zpět na diskuzi