-


Diskusní téma: Vidding

Datum: 29.01.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: black-lana.webnode.cz

To je staré známé že vysoký intelekt není zárukou toho, že člověk přistupuje k věcem osvíceně a nezaujatě. Někdy může být pravdou opak, zejména když takoví člověk vykonstruuje nějakou svou tezi a není ochotný nahlížet přes její okraje. (Ano, tímto problémem trpím taky. :-D)
Co se týče do jaké míry je to zvyk to se s tebou hádat nebudu. :-) Konkrétně co se týče asijských filmů jsem neměla problém, spíš jsem uvítala fakt nakolik v jejich filmech včetně anime figurují kodexy a zákony cti. Něco o co už evropsná kultura naprosto přišla. I když třeba v Potterovi... Voldemort je vlastně čestný bojovník, alespoň vůči Potterovi. Možná to tak JKR nechtěla, ale na Brumbála najal Draca ovšem na Pottera nikoho. Jistě, řekne se že si ho musí zabít vlastnoručně, samozřejmě, uznávám, ale proč ho v Poháru vyzval k rovnocenému souboji? Jasně, muselo to tak být z hlediska knihy, ano, chtěl se blísknout před Smrtijedi, jenže pro mě tím dodala Rowla Voldemortovi taky kousek rytířské cti, jedno jak je to paradoxní. Ehm... to jsem zase jinde. :-D
Jasně, základní pravidla; nepoužívat složitá slova, nevkládat složité myšlenky, nesnažit se nic zdělit a vyjde nám z toho... Nezáměrně tvůj. :-D


Zpět na diskuzi