-


Diskusní téma: Vidding

Datum: 29.01.2013

Vložil: belldandy

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: black-lana.webnode.cz

Špatně to nevyzní. Něco takového už mě taky u lesčehos napadlo. :)
Z druhý strany - já si tak úplně nemyslím, že to je záležitost inteligence. Mnohem důležitější je, podle mě, ochota na něco přistoupti či nepřitoupit.
Mnoho věcí je záležitost zvyku.
A to mluvím s vlastní zkušenosti. :) Třebas už nějaký rok se dívám na asijské filmy a ze začáku ... to bylo sice nové a super . ..ale ... taky jsem často nevěděla, co si vlatně myslet. Je to jako přestoupit s estetiky A na esteitku B. Ono to jde. Ale chce to jistou snahu. A mít hlavu otevřenou tomu, že něco může mít i jiné hodnoty než ty, na které jsem zvyklí.
U fanfiction .. samozřejmě pořád řeším .. čemu dát vážnost ... a považovat za nějaký važný pokus o B .. a co jen jen zmagořená estetika A. :) Extra u fanfiction bych autorům doporučila počítat s tím, o čem mluvíš, že většina čtenářů asi nebude mít inteligenci a chuť o tom uvažovat až tak do hloubky. Najít někoho, kdo je docení - může být taky vážně těžké. Bezpečnější je se tedy řídit obecnými a základními pravidly pro úspěch. :) Jako, že příběh od něčeho někam směřuje. Jinak hold riskuje, že diváci to nepochopí nebo nepřijmou. To už je jedno.


Zpět na diskuzi