-


Diskusní téma: Alice O´Really: "... považuji Klíč za společné dílo nás všech ... "

Datum: 02.02.2013

Vložil: Adelaine

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Především

To by mě zajímalo, všichni říkají důvěryhodnost. V čem ta nedůvěryhodnost spočívá? Že to fyziologicky nejde?! Jenže o co je to nemožnější, než nechat narůst kosti v ruce? Nebo že, jak říkáš, nevěříš, že muži touží po dětech?! Já nevím, já znám pár chlapů, kteří touží po dětech za každou cenu a touží se o ně starat a vychovávat je, a i páry gayů občas touží po adopci a 'vlastním' dítěti. A teď budu asi desinterpretovat, ale třeba já věřím, že Harry by po dítěti toužil a chtěl by se o něj i starat se vším všudy. Zato třeba Ron by dítě taky chtěl, ale chtěl by k tomu tu ženu, která se o dítě postará a on si s ním bude blbnout, až bude starší.
Mně osobně se třebas na tom líbí (já už jsem to tu myslím psala), že je to fér. Ani nemusí mít děti, jen je tam ta možnost je mít. Navíc mi to přijde logický - ve chvíli, kdy jsou homosexuální svazky běžné a rozšířené a kdy jsou navíc k tomu ještě i čistokrevné rodiny posedlí čistokrevností, tím pádem i pokračováním rodu, musí být nějak vyřešení dědicové (a vzhledem k povaze čistokrevných i pokrevní). A tady ani tak nejde o "happy end" jako o možnostech fungování kouzelnického světa. Čistokrevných rodin je málo a kdyby nebyl Mpreg nebo něco podobnýho, těžko by mezi nimi byly homosexuální svazky běžné a tolerovatelné.


Zpět na diskuzi