-


Diskusní téma: Alice O´Really: "... považuji Klíč za společné dílo nás všech ... "

Datum: 18.01.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: Re: Především

Já jsem dlouho měla k mpregu nijaký postoj, četla jsme ho poprvé tuším v "Milovat tě je nevděčná věc... ale někdo to dělat musí". Také nechápu co proti němu mají ve světě, kde existuje magie, nebo fantasiíním světě všeobecně. Každopádně mám asi pro odpůrce mpregu špatnou zprávu; jeho existence ve fiktivním světě je už dávno oficiálně uznaná v jednom znejkultovnějších seriálů dějin a to ve Star Treku. Schválně, zkoukněte Star Trek: Enterprise Serie 1. Epizoda 5 - Nečekané setkání. Věta "Tripe jste těhotný" je pověstná. :-D
A tady se můžete pokochat jeho mimčem: https://images1.wikia.nocookie.net/__cb20071217165309/memoryalpha/en/images/1/1b/Tucker_pregnant,_Unexpected.jpg
Jinak, například v Torchwoodu je to vlastně taky, Jack tam stojí v dešti a povídá: Tolik hormonů v dešti, alespoň se nemusím být že otěhotním.
Jinak Torchwood je celkem povinná záležitost pro všechna slashařky řekla bych, tam se vyskytuje no... řekněme že všichni se všema bez rozdílu pohlaví nebo i druhu. Scéna s Johnem hovoří za vše, i když zrovna John je extrémní případ řekla bych. :-D
John: Páni to je fešák!
Gwen: To je pudl.
John: Ale je to fešák...
:-D


Zpět na diskuzi