-


Diskusní téma: Alice O´Really: "... považuji Klíč za společné dílo nás všech ... "

Datum: 18.01.2013

Vložil: Rocia

Titulek: Především

děkuji tobě i Alici za zajímavý rozhovor, v mnohém se s Alicí ztotožňuji, například s jejím názorem na věkové rozdíly hrdinů... A také si myslím, že by bylo jen logické, kdyby společnost s magií, v níž existuje třeba Mnoholičný lektvar, měla trochu jiný postoj k sexuální orientaci atd.
A když už jsem u toho, z tohoto důvodu mi nepřipadá nerealistická existence Mpreg - když se může celé tělo změnit na tělo úplně jiné, proč by vlastně tělo díky kouzlu/lektvaru nemohlo získat navíc pár potřebných orgánů? Hodně lidí Mpreg pobuřuje a znechucuje, ale myslím, že je to jen přílišným lpěním na rozdělení rolí v našem reálném světě - a od čeho bychom měli fantazijní světy, kdybychom se v nich nechali svazovat omezeními a předsudky našeho světa reálného?
Když se vrátím k rozhovoru, doufám, že Alice ještě někdy něco zveřejní - a nezlobila bych se, kdyby šlo o pokračování EK (i když na druhou stranu je dokonalý, jaký je, mám ráda jeho konec). Přeju jí hodně sil a žádné katastrofy...
A mimochodem, Belldandy, tobě musím poděkovat za to, že mám doma krásný vánoční dárek s věnováním od Alice - kdybych si u Hajmi nepřečetla tvou poznámku o chystaném vydání EK, asi bych vůbec nezjistila, že se něco takového chystá, takže ještě jednou tobě i Alici - díky moc za můj nejlepší vánoční dárek :-)


Zpět na diskuzi