-


Diskusní téma: Alice O´Really: "... považuji Klíč za společné dílo nás všech ... "

Datum: 17.01.2013

Vložil: Lanevra

Titulek: Re: Re: black-lana.webnode.cz

Dobře, ale to je spíš řešení vlastní sexuality ne? V DI má celkem rychle jasno že Snapeovi se přinejmenším libí i muže. A co se týče Cambiare? Tam je Snape praví debil... ehm, chtěla jsem říct Zmijozel, samozřejmě, že ano. Tedy není schopen přejít z jednoho konce famfrpálové hřiště na druhé, aby se při tom neplížil, neděla že vůbec přes hřišně přejít nechce, nenastražil něco na dalšího člověka co po něm bude chtít přejít a tak vůbec. Jinak řečeno, kdyby do sebe nepral lektvary, tak bylo Pottymu hned jasné, že je Snape gay. :-D Jenže proč něco dělat jednoduše, když to jde složitě.
Tak to jo, to si ujasnit musel, ale zase o Cedrikovi neměl pochyby, je gay a řekl mu to natvrdo. :-)
Takže ideální svět kde pohlaví nehraje vůbec roli.
:-D Vlastně docela těžko, také mi tu kisne jeden rozečtený Holmes a jeden vůbec nenačatý ST a Dexter.
Tož já ani neříkala že to je výhradně náboženské, jen jsem si prostě vzpomněla na jedenu zajímavou věc. Znáš mě, udržet linii rozhovoru bez odboček je pro mě nemožné. :-D


Zpět na diskuzi