-


Diskusní téma: Ještě jednou ten FF deník

Datum: 25.07.2013

Vložil: Blanch

Titulek: Re: Re: Re: *přišla na návštěvu*

No, takhle... na současném hp fanu mám adminský přístup. Mohu mazat a měnit, co uznám za vhodné, dostala jsem ho hned od začátku. Ale šlo o díla, která odkazovala na starý archív(myslím, že už nefunguje, měl fialovobílou barvu). Byly tam ještě moje prvotiny deset let staré, neslashovky :) a ty se tam hodnotily.
Problém v tvrobě je v tom, že autor na sobě nějaký postup, zlepšení...whatever... vidí, ale čtenář ne. Nedívá se na datum vidání, na to, že někde v úvodu je třeba napsáno, že je to staré dílo. Soudí podle toho, že to přečetl teď a automaticky autora hodnotí podle toho, co zrovna přečetl. Že od té doby uběhlo třeba deset let, tisíce napsaných stránek, je věc druhá.

Pravda je, že ty povídky si to zasloužily, to ano :), ale když je člověk nemůže stáhnout, tak se nemůže ani bránit. Teď už ten archív nefunguje, takže tam nejsou, ale pořád tam nacházím věci, které jsem "stáhla", ale jsou uchované v archívech blogu, aby nebyly vidět. Bohužel někdo to nějak dohledal :), ale to je už můj problém :)

Zkrátka mě asi jen zaráží jednání některých lidí. Hlavně to každý bere hrozně vážně, kdo jsme, abychom byli dokonalí? Jsme jen pisálkové, ne autoři, kteřím vydávají knihy, tak proč si nemůžeme dovolit být nedokonalí? :)


Zpět na diskuzi