-


Diskusní téma: Ještě jednou ten FF deník

Datum: 10.04.2013

Vložil: Blanch

Titulek: *přišla na návštěvu*

Zajímavé, kam až jsem se dostala v zadání slova Pan Anonym :))
Přečetla jsem tvé články o FF deníku a bohužel musím souhlasit se vším, co bylo řečeno.
A přesně souhlasím s tím, že ten web je tím, čím ho udělají čtenáři/komentátoři. Ale v některých případech bohužel i administrátoři, neboť jsem pár let zpátky poprosila, velmi slušně a nenuceně, zda-li by mohli mé jméno i s povídkami z deníku stáhnout, že bych ráda existovala nanovo s čistým šítem(do té doby tam byly vystaveny mé prvotiny až šest let staré a v podstatě mi tak dělaly jedinou "ikonu", které odkazovaly na web, na který jsem se už nemohla dostat(archív hp.ff.net, ten starý, který už nesloužil pro přidávání) a bylo mi velmi nevkusnu reakcí naznačeno, že jsem směšná a že na něco takového nemám nárok a budu si prostě muset zvyknout dál snášet ponižující a urážlivé komentáře :). Ten přístup mě velmi zarazil a od té doby jsem tam v podstatě nevkročila. Až nedávno.

Naštěstí s odstupem těch let a díky mému flegmatismu, se na to dívám už poněkud s úsměvem, mně osobně mnohé ty povídky přijdou trapné, ale v některých věcech mě uráží, jak ti kritici samozřejmě a jistě tvrdí, jak odhadli mé špatné záměry a to, kam jsem tou povídkou měla směřovat. Vymýšlí konspirační teorie na mou hloupost a dokonce několikrát se škodolobou radostí opakují, jak autorku lživě předhání její pověst(o kteoru jsem mimochodem nikdy nestála, holt 11 let na poli povídek mě prostě zviditelní, i když se považuju za zcela rpůměrného autora někdy s ulítlými nápady).

Pokud by se každý držel pravidla objektivního kritizování a vytyčoval na všem i nějaké klady(kupříkladu třeba nějakou triviálnost), budil by ten server rozhodně lepší dojem.
Znám plno skvělých autorů, kteří na něj nadávají a řekla bych, že bohužel právem.

Pokud si na tom pak někdo honí ego, je to pak spíš už zoufalé.

Nicméně... musím říct, že máš velmi zajímavý web. Ani jsem neměla v plánu se nějak takto projevovat, nějak to po těch letech chtělo poprvé asi ven :))), ale křivdu už dávno necítím. Vím, že mnohé na řečeném byla pravda, ale zpětně už s tím sotva něco udělám.

Ať ti to tady vzkvétá.


Zpět na diskuzi