-


Diskusní téma: Dárek, na který nezapomenete

Datum: 18.12.2012

Vložil: belldandy

Titulek: Re: Re: Re: black-lana.webnode.cz

No, nápad s těmi "opravdovými" dárky je zajimavý napád. Rozhodně říkám, proč to nezkusit napsat? Nicméně bych se zastala smyslu pro realitu autorek slashe (minimálně tedy v tomto případě).

Já zažila nemálo lidí (včetně sebe sama) , jak ve fázi zamilovanosti vymýšlí nezvyklé invenční dárky. Třeba jedna moje kamarádka pro svého milého balila kostky cukru, když ji prozradil, že je od mládí rád mlsá. Já zas sháněla měsíc sháněním písně z "našeho" filmu, abycom si na ni mohli zatančit. Musela jsem ji na CD-éčko nahrát z videokazety a složit ji ze dvou verzí onoho filmu.
Ovšem přiznávám, že v pozdějších fázích vztahu, když ti dva založí domácnost a rodinu, tahle ochota se balit s kostkami cukru tak trochu mizí. Kdo by na to měl čas? :) Potom asi nadejde čas těch praktických dárků...

Nicméně třebas ponožky jsem svému muži nekupovala nikdy. :) I když musím uznat, že by se mu vážně hodily (vlastně nám všem, pořád se jich nedostává a ještě víc podkolenek). Ale ponožky si kupuje sám. Jako dárek mu dávám přeci jen věci méně praktické. U nás jsou to většinou knihy. :) A protože mám skoro stoprocentní jistotu, že na tyto webové stránky se můj muž zaboha nepodívá, můžu prozradit, že letos pro něj mám taky krabici speiálních piv - mám třeba jedno trapistické od mnichů z Belgie. :)


Zpět na diskuzi