-


Diskusní téma: FF deník

Datum: 03.11.2012

Vložil: Lanevra

Titulek: Re: Re: Re: Re: black-lana.webnode.cz

Je "netrefí do vkusu" a "netrefí do vkusu". To máš to staré známé, že prostě už není jiná možnost než to o zoofilii/mučení/znásilnění/zneuživání nezletilého zvýraznit víc, než to dát boldem, caplockem a červeně. To jedině že by pak někdo vymyslel aplikaci, která by se připojila k odkazu na povídku a pokaždé by nahlas začala vyřvávat na celé kolo "Pozor znásilnění!". To je prostě tak, že lidé nečtou hlavičky a pak v afektu na deník napíšou zhnusený či negativní komentář. To máš klasické "Postavy jsou OOC" a pod tím komentář "Ale ten Snape vůbec není Snape!" plus k tomu nulové body. Abych to řekla konkrétně, když si v hlavičce přečtu "hloupoučké" tak nečekám že tam bude psychologická rozbor postavy. Jenže já se znám, já jsem blázen, co čte hlavičky a chybí mu, když nejsou. :-D
A s tím, že si jde autorka uvázat mašli máš pravdu, leč najdou se takové co nejdřív uvazují oprátku proč kritické čtenáře a pak až sami pro sebe. :-D
S tím danajským darem máš určitě pravdu, ale tak bychom mohli soudit i DS, když si uvědomíš jak moc jsou het povídky znevýhodněné, když nic takového jako DS nemají. To mluvím z vlastní zkušenosti, protože jsou povídky, na které bych ráda reakce a čtenost, ale není kudy je veřejnosti vnucovat.


Zpět na diskuzi